A jednak! Samsung Galaxy Note 9 ma zadebiutować w sierpniu

A jednak! Samsung Galaxy Note 9 ma zadebiutować w sierpniu

Samsung Galaxy Note 9, to telefon, który jest obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych rynkowych nowości. Wydaje się, że wiemy, kiedy urządzenie trafi na rynkowe salony.


Na początku należy wzmiankować o dwóch ważnych kwestiach: po pierwsze, data o której już za moment przeczytacie nie została oficjalnie potwierdzona przez Samsunga, jest to przeciek, acz źródło wydaje się być całkiem wiarygodne. Po drugie natomiast, znamy nie tylko miesiąc, ale i sugerowane daty dzienne. Są to kolejno 2 lub 9 sierpnia bieżącego roku.

Źródłem jest leaker występujący pod nickiem IceUniverse. Wypada tu dopowiedzieć, że jego źródła często okazują się być trafne, tak więc w chwili obecnej powiedziałbym, że taka data premiery urządzenia rysuje się jako całkiem prawdopodobna. 

Specyfikacja techniczna w dużej mierze pozostaje dla nas zagadką. Mówi się o ekranie, który będzie miał przekątną 6,4 cala oraz o pojemnej baterii. Według różnych źródeł, ogniwo ma mieć pojemność wynoszącą 3850 lub nawet 4000 mAh. Jeśli ta plotka okaże się być prawdziwą, to nowy Note 9 może zaskoczyć nas niebagatelnym czasem pracy na jednym cyklu ładowania.

Wiele wskazuje natomiast na to, że Samsung odpuści skaner zintegrowany z wyświetlaczem. Według różnych plotek, ta nowość ma zadebiutować wiosną, kiedy producent zaprezentuje nowe smartfony z rodziny Galaxy S. Byłbym jednak spokojny o nowe funkcje w dziewiątym Notatniku, ostatecznie Samsung musi zaoferować coś „extra”, żeby telefon dobrze się sprzedał.

Pytanie tylko, co to będzie?

źródło: IceUniverse

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Note 8