A więc jednak. W Wielkiej Brytanii zapowiedziano oficjalnie Xiaomi Mi 8 Pro

A więc jednak. W Wielkiej Brytanii zapowiedziano oficjalnie Xiaomi Mi 8 Pro

Zaledwie parę dni temu gdybaliśmy, co ciekawego Xiaomi przywiezie do Londynu. Dziś już wiemy, że chiński producent przywitał się z Brytyjczykami „na bogato” i pokazał najlepszą z wersji Xiaomi Mi 8. Mało tego, wycenił ją przy tym bardzo atrakcyjnie.


Topowe podzespoły, skaner w ekranie, świetna wycena

Xiaomi Mi 8 Pro oferuje wiele za niewiele. Owszem, brzmi jak slogan, ale tak to również wygląda w praktyce. Przypomnijmy, że urządzenie oferuje „niby-przeźroczystą” tylną ścianę obudowy, 6,1-calowy wyświetlacz ze zintegrowanym skanerem linii papilarnych oraz flagowego Snapdragona 845. Nie sposób przejść obojętnie obok 6 lub 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB na nasze dane. Akumulator ma 3000 mAh.

Za multimedia odpowiada podwójny, 12-Mpix aparat główny. Jeden z aparatów pracuje jako zmiennoogniskowy teleobiektyw, podczas gdy drugi aparat daje szeroki kąt, który pomoże Wam uchwycić w kadrze nieco więcej. Nie zabrakło też notcha w którym Xiaomi ulokowało technologię rozpoznawania twarzy bazującą na podczerwieni oraz 20-Mpix aparat selfie.

No i wreszcie, docieramy do ceny. Wyspiarze będą musieli przygotować się na wydatek wynoszący co najmniej 499 funtów. Szybkie przeliczenie kwoty na złotówki daje nam mniej więcej 2500 PLN. Urządzenie rozpocznie swoje rynkowe wojaże od oferty w Amazonie, Carphone Warehouse, a także sieciach Argos i John Lewis.

źródło: 9to5Google

zdjęcie główne: producenta