Adobe Premiere Rush trafia na flagowce od Samsunga

Adobe Premiere Rush trafia na flagowce od Samsunga

Urządzenia z najwyższej półki cenowej szczycą się imponującymi możliwościami w zakresie rejestrowania materiału wideo. A na najnowszych Galaktykach, dzięki współpracy Samsunga z Adobe, jakość nagrań będzie jeszcze lepsza.


Flagowce to dopiero pierwszy krok…

Oprogramowanie o nazwie Adobe Premiere Rush for Samsung to zoptymalizowana specjalnie dla tego producenta wersja oprogramowania. Producent firmuje swoją aplikację jako kompleksowe rozwiązanie do tworzenia i publikowania filmów. Firma sporą uwagę zwraca też na intuicyjny interfejs oraz rozwiązania, które mają znacząco ułatwić tworzenie dobrej jakości materiałów. Warto zauważyć, że w aplikacji odnajdziemy tryb oczyszczania dźwięku, który bazuje na sztucznej inteligencji. To spora nowość.

Fot: Samsung

Początkowo z Adobe Premiere Rush for Samsung będą mogli korzystać posiadacze następujących urządzeń:

Program możecie pobrać ze sklepu z aplikacjami od Samsunga. Jeśli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji narzędzia, otrzymacie nieograniczoną możliwość eksportowania filmów i 100 GB pamięci w chmurze. W darmowej wersji aplikacji są na tym polu pewne ograniczenia. Pośród bonusów można też wskazać na 20% zniżkę na miesięczny abonament. Ten wtenczas będzie wynosić 7,99 USD czyli ~30 złotych.

Mówi się, że aplikacja już niebawem będzie dostępna także na inne urządzenia producenta. Jeśli więc nie macie jednej z flagowych Galaktyk, nic straconego.

źródło: Samsung Polska, inf. prasowa, opr. własne