Aktualizacja iOS do wersji 12.1 już dostępna

Aktualizacja iOS do wersji 12.1 już dostępna

Kilka tygodni temu firma z Cupertino wypuściła sporą aktualizację, oznaczoną jako iOS 12. Miło mi Was poinformować, że światło dzienne ujrzała właśnie poprawiona wersja oprogramowania, która nie dość, że „dopieszcza” parę elementów, to także dodaje kilka nowości.


iOS 12.1 – co nowego?

Lista nowości raczej nie rzuci Was na kolana, jednak bez dwóch zdań warto pobrać i zainstalować nową wersję jabłkowego systemu operacyjnego. Czekają na Was takie nowości, jak obsługa dwóch kart SIM dla iPhone’a XS, XS Max oraz XR, połączenia grupowe FaceTime, wspierające maksymalnie 32 osoby w czasie rzeczywistym oraz nowe Emoji. Apple nie zamierza rozmieniać się na drobne, dzięki czemu lista ikonek poszerzyła się aż o 70 Emoji.

Producent skupił się też na wyeliminowaniu problemów z ładowaniem w wybranych urządzeniach, mamy też usprawnioną aplikację aparatu, która teraz powinna dostarczyć Wam jeszcze lepszej jakości selfie. Szczegółowa lista zmian została już opublikowana na stronach Apple, więc jeśli zależy Wam na pełnym changelogu, to zdecydowanie warto tam zajrzeć.

Aktualizacja już pojawia się na pierwszych smartfonach, więc nie będę zdziwiony, jeśli Wasze iTelefony również niebawem zasygnalizują Wam obecność nowej wersji oprogramowania.

źródło: Apple przez gsmarena.com

zdjęcie główne: Pixabay