Android Pie trafia na Galaxy J4, J4+ i J6+

Android Pie trafia na Galaxy J4, J4+ i J6+

Samsung już dawno temu poradził sobie z wdrożeniem aktualizacji dla swoich flagowców i ex-flagowców. Od tego czasu producent zaczął schodzić do coraz to „niższych” telefonów w swoim portfolio. No i tak się składa, że firma wreszcie dotarła też do budżetowej linii J.


Aktualizacja jest w drodze…

Na ten moment wiemy, że Android Pie jest dystrybuowany dla trzech smartfonów: Galaxy J4, J4+ i J6+. Android Pie przynosi też wyczekiwaną przez wiele osób nakładkę graficzną, One UI. Codziennie korzystam z tego oprogramowania i nie ukrywam, że bardzo je sobie chwalę. Widać tu bardzo wyraźnie, że producent przemyślał sprawę i wyciągnął słuszne wnioski. Z tego też względu mogę Was zapewnić, że jest to soft, który powinien przypaść Wam do gustu.

Zobacz też: TOP 5 ciekawych smartfonów od Samsunga

Oprogramowanie pojawiło się już w wielu państwach na świecie. Zarówno w odległym Wietnamie i Tajlandii, jak i sąsiednich Niemczech czy na Ukrainie. Pozwala to domniemywać, że wymienione urządzenia, które zakupiliście w oficjalnej, polskiej dystrybucji, niebawem także otrzymają uaktualnienie przez OTA. W tym miejscu warto też dopowiedzieć, że wraz z Androidem Pie dostaniecie świeżutkie, kwietniowe łatki zabezpieczeń.

Samsung Galaxy J6+, fot: producenta

Niestety, ale nie znamy dokładnej „mapy drogowej” dla aktualizacji od Samsunga. Jeśli jednak prześledzić zagraniczne fora dyskusyjne, to można zauważyć, że większość użytkowników chwali sobie nowe oprogramowanie. Pozostaje mieć nadzieję, że firma nie zwolni tempa i nie dość, że wyda Androida Pie na kolejne regiony to jeszcze szybko wdroży go na inne smartfony, które wciąż czekają na swoją kolej.

źródło: SamMobile

zdjęcie główne: Pixabay