Atrapy nowych iPhone’ów złapane na wideo. Można zobaczyć urządzenia w całej okazałości

Atrapy nowych iPhone’ów złapane na wideo. Można zobaczyć urządzenia w całej okazałości

Nieczęsto zdarza się, aby do sieci wyciekały materiały, które mówią nam tak wiele o nowych smartfonach z logo nadgryzionego jabłuszka na ponad miesiąc przed premierą. Tym razem źródłem przecieku są Tiger Mobiles oraz niezawodny @OnLeaks.


Pamiętajcie, to atrapa! Ale… podobno wiarygodna

Materiał trwa zaledwie 36 sekund, więc bez zbędnego przedłużania, po prostu opowiem Wam o podobieństwach, które są więcej niż zauważalne, jeśli porównamy urządzenie do zeszłorocznego iPhone’a X. Pamiętajcie o tym, że mówimy tu o atrapach, jednak te zwykle są dość dokładnym odwzorowaniem oryginałów, także – na dobrą sprawę – można wyciągnąć z tego nagrania całkiem sporo informacji.

Wiele osób wychodzi z założenia, że mniejszy z iPhone’ów X będzie posiadać wyświetlacz wykorzystujący dobrodziejstwa technologii LCD. Precyzując, wyświetlacz ma posiadać przekątną 6,1 cala. Z nagrania można też wywnioskować, że ramka okalająca urządzenie będzie wykonana z metalu. Tylna ściana obudowy to natomiast w dużej mierze kalka rozwiązania, które Apple wdrożyło w iPhone 8.

Urządzenia oficjalnie zadebiutują już za miesiąc. Wtedy też poznamy pełną specyfikację techniczną wszystkich nowych urządzeń z logo nadgryzionego jabłuszka. Swoją drogą, Apple czasem lubi pogrywać z leaksterami dlatego też nie byłbym zdziwiony, gdyby końcowa wersja produktu różniła się od prezentowanej atrapy czymś więcej, aniżeli paroma detalami.

źródło: OnLeaks na Twitterze

zdjęcie główne z: Pixabay