Będą aż cztery nowe smartfony z linii Moto One?

Będą aż cztery nowe smartfony z linii Moto One?

Moto One to urządzenia, które oferują czystego Androida, który jest zgodny z certyfikacją Android One. Ten zabieg daje niemal gwarancję tego, że każde takie urządzenie będzie otrzymywało uaktualnienia systemu aż przez trzy lata. Najnowsze plotki sugerują, że Motorola pokłada w linii One naprawdę spore nadzieje.


Już nie tylko Moto One Vision

Przez długi czas otrzymywaliśmy wiele wskazówek, które wprost sugerowały, że zbliża się premiera tylko jednej nowości: Motoroli Moto One Vision. Z tą opinią nie zgadza się ceniony w branży leakster, Evan Blass, który opublikował na Twitterze dość ciekawy wpis. Wynika z niego dość klarownie, że rodzina Moto One wzbogaci się nie o jedno, a aż o cztery nowe telefony. Są to kolejno:

Stale i niezmiennie spodziewamy się, że Moto One Vision będzie pracować na procesorze od Samsunga. Precyzując, na Exynosie 9610. Liczymy też na 3/4 GB RAM oraz ekran o przekątnej zbliżonej do 6,2 cala. Mówi się, że notch ustąpi miejsca łezce, a urządzenie zaoferuje rozdzielczość Full HD+. Niestety, ale o Moto One Action oraz Power nie wiemy niemal nic. Oczywiście, sporo zdradza już samo nazewnictwo, jednak trudno tutaj o konkretne liczby.

Zobacz: Informacje o smartfonach z rodziny Moto G7

Trudno domniemywać, czy zarówno wersja z mocną baterią (czyli zapewne Moto One Power) zadebiutuje w tym samym terminie co pozostałe urządzenia z tej grupy. Taka zagrywka wydawałaby się być całkiem logiczna i zasadna. Producent już nie raz pokazywał kilka telefonów podczas jednego eventu, a najlepszym przykładem na potwierdzenie tych słów jest niedawna premiera linii Moto G7. Mam nadzieję, że nowe urządzenia nie będą różniły się tylko i wyłącznie nazwą oraz certyfikacją Android One, jednak na konkrety trochę sobie jeszcze poczekamy.

źródło: Evan Blass na Twtterze