Będzie można zobaczyć, co nowego przyniosą aktualizacje dla Galaxy S10

Będzie można zobaczyć, co nowego przyniosą aktualizacje dla Galaxy S10

Aktualizacje wciąż wzbudzają wielkie zainteresowanie społeczności. Do tej pory zawartość uaktualnień często była dużą zagadką. W zasadzie użytkownicy dowiadywali się o tym, co wnosi nowa aktualizacja dopiero w chwili, gdy po raz pierwszy zobaczyli jej opis w menedżerze aktualizacji. Na szczęście Samsung chce to zmienić.


Co nowego w aktualizacjach? Dowiemy się dzięki Samsung Members

Producent z Korei Południowej stawia sprawę dość jasno. O ile z opisem nowych – już wydanych funkcji – można było zapoznać się od dłuższego czasu, o tyle teraz będzie można przeczytać też o funkcjach, które producent planuje wdrożyć. Z opisu serwisu źródłowego można założyć, że na ten moment nowości dotyczą rodziny Galaxy S10. Byłbym jednak zdziwiony, gdyby producent po pewnym czasie nie wprowadził tej nowości także dla innych swoich telefonów.

Zobacz też: szczegółowe informacje o Samsungu Galaxy S10e, S10 i S10+

W chwili obecnej z opisu nowości mogą skorzystać osoby, które zakupiły Samsunga Galaxy S10 w niemieckiej dystrybucji. Nie wiemy, kiedy funkcja dotrze na kolejne rynki. Należy też odnotować, że pomimo dość szerokiej informacji o planowanych uaktualnieniach, wciąż nie będziemy mogli poznać precyzyjnej daty wydania oprogramowania. Jestem jednak w stanie to zrozumieć, bowiem czasem mogą wystąpić jakieś problemy, których na wcześniejszych etapach wdrażania softu firma po prostu nie mogła przewidzieć.

Fot za: Sammobile

Kończąc, chciałem raz jeszcze wyróżnić Samsunga za nowe podejście do aktualizacji. Firma już od pewnego czasu bardzo ładnie wyrobiła się z tempem wdrażania comiesięcznych łatek bezpieczeństwa, a teraz wprowadza kolejną zmianę, którą można rozpatrywać w kategoriach jak najbardziej pozytywnych. Pozostaje mieć nadzieję, że nowa funkcjonalność Samsung Members już wkrótce trafi także i do Polski. Brawo, Samsungu. Robisz to dobrze. 

źródło: Sammobile