Beta oprogramowania zdradza (częściowy) wygląd Samsunga Galaxy S10

Beta oprogramowania zdradza (częściowy) wygląd Samsunga Galaxy S10

Już niebawem, bo zapewne między lutym a marcem, Samsung zaprezentuje jubileuszową, dziesiątą Galaktykę. Jako, że producent co dwa lata lubi zmieniać wygląd swoich urządzeń, wiele osób liczyło na dość daleko idące zmiany. I wiecie co? Te osoby nie myliły się 🙂


Ramki będą wąskie, bardzo wąskie

Dość ciekawa sprawa. To jedna z niewielu sytuacji, kiedy beta nakładki systemowej mówi nam całkiem sporo o stylistyce planowanego urządzenia. Cała sprawa wyciekła dzięki Samsung Experience 10.0, najpewniej w fazie betatestowej, które już niebawem trafi na wybrane urządzenia. Naturalnie, Samsung ma jeszcze czas, aby pozbyć się poniższej animacji, jednak wypada stwierdzić, że przysłowiowe mleko zdążyło już się rozlać.

Grafika wyciekła za sprawą leakstera, który skrywa się pod nickiem Ice universe. Pamiętam, że jego źródła już wielokrotnie pokrywały się z rzeczywistością. Skłaniałbym się więc ku wykluczeniu teorii o fotomontażu. Ot, najwyraźniej Samsung zostawił w oprogramowaniu taki malutki okruszek, który został przez kogoś wyłapany.

Przypomnijmy, że spodziewamy się trzech wersji urządzenia, które mogą dość znacząco różnić się względem siebie. Sporo mówi się też o rezygnacji z portu słuchawkowego 3,5 milimetra oraz wielu nowych, a zarazem dość odważnych wersjach kolorystycznych. Wydaje się, że do grona plotek możemy dołożyć bardzo wąskie ramki, brak notcha oraz umiejscowioną pod ekranem kamerkę selfie.

Robi się coraz ciekawiej. Z niecierpliwością czekam na kolejne doniesienia, o których naturalnie będziemy Was informować na bieżąco.

źródło: Ice universe na Twitterze

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy S9 (fot: producenta)