Cena Huawei P30 Pro przypadkowo potwierdzona przez włoski oddział Amazona

Cena Huawei P30 Pro przypadkowo potwierdzona przez włoski oddział Amazona

Premiera Huawei P30 Pro, czyli flagowca firmy na 2019 rok, zbliża się wielkimi krokami. W zasadzie zostało do niej już tylko pięć dni. Dla miłośników firmy, którzy są zainteresowani tym urządzeniem mam bardzo dobrą wiadomość. Właśnie poznaliśmy możliwą cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić za smartfona.


Nowy kolor, nowe informacje o możliwych gratisach w przedsprzedaży, cena

Oferta znikła z Amazona dość szybko. Na szczęście dla nas, nie na tyle szybko, aby pojawił się jej screen. Materiał źródłowy potwierdza przy okazji obecność czerwonej wersji kolorystycznej, bezprzewodowej ładowarki oraz bezprzewodowego głośnika Sonos One. Nie wiadomo czy dokładnie takie akcesoria pojawią się w przedsprzedaży, jednak ich obecność w ofercie Amazona może stanowić pewnego rodzaju poszlakę, którą warto brać pod uwagę.

Huawei P30 Pro może zostać wyceniony na 1024 euro, co w przeliczeniu daje nam kwotę zbliżoną do 4300 złotych. Czy to dużo? Na to pytanie najlepiej odpowie prawdopodobna specyfikacja techniczna urządzenia. Liczymy na ekran AMOLED o przekątnej 6,47 cala z „łezką” oraz zintegrowany czytnik linii papilarnych. Całość ma napędzać flagowy Kirin 980, który do pomocy dostanie 8 GB RAM oraz 128/512 GB na dane użytkownika. Pamięć będzie można rozbudować dzięki karcie nanoSD.

Fot za: Slashleaks

No i wreszcie, aparat. Danie główne, które wiele osób stawia na pierwszym miejscu. Zgodnie z renderami, producent postawi na potrójny aparat główny: 40 Mpix + 20 Mpix (szeroki kąt) + 8 Mpix. Na froncie spodziewamy się zaś 32-Mpix aparatu typu selfie. Akumulator ma mieć pojemność 4200 mAh oraz wspierać szybkie ładowanie 40 W. Kończąc, rzeczy oczywiste: Android 9 Pie oraz nakładka EMUI, również w wersji 9.0.

źródło: slashleaks przez gsmarena

na zdjęciu głównym: Huawei P20 Pro, fot: producenta