Cena Samsunga Galaxy Note 9 ujawniona. W grze fajny prezent od producenta

Cena Samsunga Galaxy Note 9 ujawniona. W grze fajny prezent od producenta

Premiera Note’a 9 to już niemal kwestia dni. Ostatnio informowałem Was o tych cechach urządzenia, na które sam producent kładzie mocny nacisk. A teraz, do grona „niemal pewnych informacji” dołącza cena urządzenia, która wyciekła w odległej Indonezji.


Tanio nie będzie

Samsung Galaxy Note 9 w wersji z 512 GB pamięci wewnętrznej i – zapewne – 6 lub 8 GB RAM ma kosztować mniej więcej 1215 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę zbliżoną do 4500 złotych. Szczerze mówiąc, nie będę zdziwiony, jeśli cena będzie dokładnie taka sama, jak ta, którą rok temu debiutował Samsung Galaxy Note 8.

Co warto zauważyć, gsmarena sugeruje, że producent z Korei Południowej pokusi się na naprawdę ciekawy gadżet, który będzie dołączany do urządzenia. Owym gadżetem ma być SmartTV, choć niestety nie wiemy, na jaki model telewizora będą mogli liczyć wszyscy ci, którzy zdecydują się nabyć urządzenie w ofercie promocyjnej.

Rzekome ceny Note’a 9 w Indonezji /Fot za: gsmarena.com

Kończąc, wypada dopowiedzieć, że już wcześniej Roland Quandt prognozował, że Note 9 będzie wyceniony w podobnych widełkach cenowych. Precyzując, znany leakster sugerował, że cena na Starym Kontynencie zamknie się w przedziale zbliżonym do 1050-1250 Euro. Wydaje się więc, że polska cena, to już niemal pewniak.

Pytanie, czy Samsung dorzuci do zestawu jakiś ciekawy SmartTV, który poniekąd zdoła zrekompensować bardzo wysoką kwotę zakupu. Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem, 9 sierpnia.

źródło: gsmarena.com

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Note 8 (fot: własne)