Czy flagowiec od Xiaomi zaoferuje skaner zintegrowany z wyświetlaczem? Wiele na to wskazuje

Czy flagowiec od Xiaomi zaoferuje skaner zintegrowany z wyświetlaczem? Wiele na to wskazuje

Xiaomi to jedna z tych firm, która nie musi już gonić konkurencji, a może samodzielnie wyznaczać trendy, bez patrzenia na inne marki. Wiele wskazuje na to, że właśnie tak przedstawia się sprawa skanera linii papilarnych zintegrowanego z wyświetlaczem.


Wiele firm próbuje dokładnie rozgryźć temat skanera połączonego z ekranem. Mało tego, Vivo od pewnego czasu już nawet oferuje tę technologię, jednak z sobie znanych względów, wiodące marki nadal czekają. Czeka Samsung, można domniemywać, że tak samo czeka kilka innych globalnych marek. A Xiaomi? Xiaomi nie czeka. Nie musi czekać, bo już posiada tę technologię. Zobaczcie:

Nagranie jest krótkie, ale bardzo treściwe. Moduł jest, a na dodatek wiele wskazuje na to, że działa dobrze, choć akurat tutaj trzeba jeszcze wstrzymać się z końcową opinią. Xiaomi Mi 7 (a zdaniem niektórych, Mi 8, bowiem producent ma odrobinę nagiąć zasady numeracji) zaoferuje jeszcze kilka innych ciekawych rozwiązań. Warto przypomnieć o „notchu”, czyli charakterystycznym wcięciu w ekranie, tak samo zresztą, jak o autorskiej technologii rozpoznawania twarzy użytkownika.

Xiaomi Mi 7 /Fot: MadSimar

Smatrtfon zadebiutuje już niebawem, a użytkownicy będą mogli wybierać między „zwykłą” wersją, a odrobinę większą, którą będzie odróżniać słowo „Plus” w nazwie. Pewniakiem zdaje się być Snapdragon 845 i nie mniej, niż 6 GB pamięci RAM. Cała reszta, to w dalszym ciągu plotki i spekulacje.

źródło: Slashleaks

na zdjęciu głównym: Xiaomi Mi 6