Debiutuje Neffos C7A – smartfon za mniej niż 400 złotych

Debiutuje Neffos C7A – smartfon za mniej niż 400 złotych

Neffos, to firma córka TP-Link, czyli marki, którą zapewne kojarzy większość z Was. Producent od jakiegoś czasu tworzy naprawdę sensowne smartfony, które umiejętnie łączą wycenę z całkiem sporym wachlarzem możliwości. Czy Neffos C7A podąży tą ścieżką?


Low-end, ale w dobrym stylu

Rozpocznijmy od specyfikacji technicznej, bo dla wielu osób to ona będzie grała przysłowiowe pierwsze skrzypce. Z oczywistych względów, trudno liczyć na wiele. Ostatecznie mówimy tu o smartfonie, którego wycena powinna wynosić 350 złotych. To jedna z najniższych sum, jaką trzeba zapłacić za choćby w miarę dobrze działający smartfon, o czym zdecydowanie warto pamiętać.

Neffos C7A zaoferuje 5-calowy ekran, który będzie pracował w rozdzielczości HD. Sercem konstrukcji jest procesor od MediaTeka. Precyzując, MTK MT6737 z grafiką Mali T-720. Producent uzbroił urządzenie w 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB na pliki użytkownika, które możemy poszerzyć o dalsze 64 GB przez slot kart microSD. Wreszcie, aparat główny ma 8 Mpix, podczas gdy na froncie czeka na nas 2-Mpix moduł. Bateria ma pojemność 2330 mAh, a całość pracuje na Androidzie Oreo.

Fot: producenta
Fot: producenta

Na końcu ciekawa informacja. Jeśli nabędziecie urządzenie do 28 lutego bieżącego roku, to możecie otrzymać powerbank TP-Link TL PBB3000. Wszystkie szczegóły związane z promocją odnajdziecie pod tym linkiem. Cieszy, że producent organizuje promocje nawet dla urządzeń, które będą debiutować w tak niskiej cenie. To pokazuje, że marka walczy o rynek oraz o klientów, co zawsze zasługuje na pochwałę.

źródło: informacja prasowa

zdjęcie główne: z materiału prasowego producenta