Dość niespodziewanie pojawiła się druga aktualizacja dla Galaxy S8. Tym razem producent ulepsza aparat główny

Dość niespodziewanie pojawiła się druga aktualizacja dla Galaxy S8. Tym razem producent ulepsza aparat główny

Samsung od pewnego czasu znacząco usprawnił swoją politykę aktualizacji. Łatki zabezpieczeń pokazują się coraz częściej i spokojnie można już mówić o pewnej systematyczności. Jak się jednak okazuje, firma stale ulepsza też poszczególne funkcje swoich produktów. W tym przypadku – aparatu.


Aktualizacja, której nikt się w marcu nie spodziewał

W chwili gdy czytacie tego newsa mamy już pierwszy dzień kwietnia. Warto jednak zauważyć, że aktualizacja pojawiła się „na styk” jeszcze w marcu. Co ważne, producent uaktualnił globalną wersję es-ósemki, co pozwala domniemywać, że Wasze smartfony już poinformowały Was o możliwości pobrania uaktualnienia przez OTA. Jeśli jednak wciąż nie możecie pobrać uaktualnienia, spokojnie poczekajcie. Być może smartfony z brandem operatorskim dostaną tę łatkę odrobinę później. To dość często spotykana praktyka.

Zmiany dotyczą usprawnień w aplikacji aparatu. Niestety, ale producent nie informuje o szczegółach, na które mogą liczyć użytkownicy. Pierwsze doniesienia sugerują, że w aplikacji aparatu nie pojawiły się żadne nowości, a główna oś uaktualnienia to po prostu przyspieszenie funkcjonowania tego modułu. Oprogramowanie zostało oznaczone jako G950FXXU4DSCB, a na stronie Samsunga możemy wyczytać, że uaktualnienie datowane jest na 29 marca.

Cieszy, że producent tak szybko reaguje i aktualizuje aplikację aparatu. Ostatecznie, aparat to w dużej mierze priorytetowa funkcja, na którą sporo osób zwraca dużą uwagę. Byłoby kiepsko, gdyby w wyniku jakiegoś przeoczenia po stronie oprogramowania tak dobra matryca, jak ta, którą mamy w Samsungu Galaxy S8 nie generowała najlepszych fotek na jakie ją stać. A moje doświadczenia z tym telefonem tylko i wyłącznie potwierdzają, że stać ją na bardzo wiele.

źródło: gsmarena

zdjęcie główne: Pixabay