Elephone U2 pozuje na zdjęciach

Elephone U2 pozuje na zdjęciach

Elephone to w Polsce dość egzotyczna firma o której słyszało stosunkowo niewiele osób. Jednak ci, którzy znają już tę markę, wiedzą, że producent z Chin potrafi stworzyć ciekawe, a zarazem rozsądnie wycenione smartfony. Czy Elephone U2 podąży tą ścieżką? Tego jeszcze nie wiemy. Ale wiemy, jak urządzenie będzie wyglądać. Jest ciekawie i całkiem…kusząco 😉


Elephone U2 – w zasadzie wiemy o nim niewiele

Nie ma co się oszukiwać, wiemy niedużo. W zasadzie pewniakiem zdaje się być tylko i wyłącznie garść faktów związana z wyświetlaczem. Mówi się o przekątnej 6,26 cala, rozdzielczości Full HD+ oraz formacie 18:9 lub 19:9. Możemy też zgadywać, że urządzenie zadebiutuje z Androidem 9 Pie, czyli najnowszą wersją zielonego systemu od Google’a. W tym miejscu kończą się prawdopodobne fakty. Nie wiemy, czy firma postawi na procesor od Qualcomm’a, czy może – jak to nieraz miało już miejsce w przeszłości – zaufa konkurencji spod szyldu MediaTek.

Wiemy natomiast, że U2-jka będzie kolejnym telefonem, który zaoferuje automatycznie aktywujący się moduł do zdjęć selfie, który może nieco kojarzyć się z tym, co zdążyło już zaoferować kilka innych marek. To ciekawa droga, jednak tylko jeśli przyjmiemy założenie, wedle którego ten element smartfona będzie wykonany solidnie i nie zużyje się po jakimś czasie. Jak nie patrzeć, to chyba byłby największy koszmar, jaki mogą sobie wyobrazić miłośnicy selfie.

Elephone U2 /fot za: gizchina.com
Elephone U2 /fot za: gizchina.com

Kończąc, zapraszam Was do przejrzenia zdjęć, które wyciekły do sieci za sprawą serwisu GizChina.com. Fotki dość dobrze pokazują, na jakie urządzenie – w ujęciu wizualnym – możemy liczyć. I należy zauważyć, że ze zdjęć wyłania się obraz telefonu po prostu prześlicznego. Mam nadzieję, że producent nie zapomni o dobrej specyfikacji technicznej i kuszącej wycenie. Kto wie, być może wtedy nieco więcej osób znad Wisły zacznie kojarzyć tę markę?

źródło: GizChina.com

na zdjęciu głównym: Elephone U Pro /fot: producenta