Google Pixel 3 ma czarować świetnymi zdjęciami selfie

Google Pixel 3 ma czarować świetnymi zdjęciami selfie

Google Pixel 3, to flagowe urządzenie Google’a, które bazuje na czystym Androidzie. Producent od pewnego czasu z powodzeniem rozwija tę linię smartfonów, która nie dość, że – względem Nexusów – wydoroślała, to jeszcze wzbogaciła się o świetny, charakterystyczny design.


Selfie mają być olśniewające

Źródłem informacji jest serwis 9to5GoogleWedług danych serwisu, trzeci Pixel ma rozwijać oraz udoskonalać wiele funkcji, które są związane z jakością zdjęć selfie. Google podobno pracuje nad projektem, który został ochrzczony jako „Super Selfies”. W tym momencie nie wiadomo, czego można spodziewać się po tym projekcie, jednak mając na uwadze podwójny moduł aparatu na froncie, można spodziewać się całkiem sporo.

Warto też zauważyć, że oba tegoroczne urządzenia z linii Pixel będą posiadały szereg funkcji dających możliwość retuszowania naszej twarzy. Należy spodziewać się też nowych trybów pracy aparatu oraz możliwości szybkiego powiększania zdjęć. Nie wiadomo, co należy rozumieć pod słowem „powiększanie”, jednak osobiście skłaniam się ku szybkiemu podwójnemu zoom’owi.

Wydaje się więc, że największymi innowacjami tegorocznych Pixeli będą znacząco poprawione możliwości modułów aparatów, na czele z tymi, które odnajdziemy na frontowej tafli. Należy jednak wziąć poprawkę na to, że głośne zapowiedzi to nie to samo, co efekt końcowy. Tym samym, poczekałbym jeszcze z końcowym werdyktem na to, czy gigantowi z Mointain View udało się osiągnąć zamierzony efekt.

źródło: 9t05Google

na zdjęciu głównym: Google Pixel 2 XL /Fot: screen ze strony Google