Google rozdaje niektórym użytkownikom kredyt o wartości 1 dolara. Wszystko z okazji siódmych urodzin Sklepu Play

Google rozdaje niektórym użytkownikom kredyt o wartości 1 dolara. Wszystko z okazji siódmych urodzin Sklepu Play

Czasem można dosłownie odnieść wrażenie, że czas nie pędzi, a wręcz przecieka nam przez palce. Od debiutu Sklepu Play minęło już wiele czasu, kiedy zmieniała się nie tylko jego szata graficzna ale i funkcjonalność. A dziś właśnie mija siedem lat od debiutu jednej z flagowych usług powiązanych z Androidem. Z tej okazji, do niektórych osób trafia dość osobliwy prezent od Google.


Kredyt o wartości 1 dolara pozwoli na wiele

Niektórzy użytkownicy Sklepu Play, którzy dziś zalogowali się do usługi mogli zauważyć dość nietypowe powiadomienie o treści „Świętujemy nasze urodziny”. Niny nic nadzwyczajnego, jednak po kliknięciu w tekst użytkowników powita dedykowana strona Google Play, która oferuje darmowy kredyt o wartości jednego dolara na dowolną aplikację jaką zapragniecie kupić. Szczęściarze, którzy zobaczyli powyższy komunikat od Google mają czas do 16 marca, aby skorzystać z promocji.

Warto w tym miejscu dopowiedzieć, że kredyt obowiązuje w sytuacji, gdy cena zakupionej aplikacji w momencie zakupu przewyższa wartość trzech dolarów. W komunikacie nie pojawia się informacja o sugerowanej kwocie maksymalnej, co zapewne rozbudzi wyobraźnię wielu osób.

Google Play początkowo występował pod nazwą Android Market. Oferta aplikacji z czasem rozrosła się do imponujących rozmiarów. Poza aplikacjami pojawiły się e-booki, materiały wideo, filmy, a na niektórych rynkach nawet i możliwość nabycia w ten sposób sprzętów firmowanych przez Google, na przykład Pixeli. Mam nadzieję, że wielu z Was mogło skorzystać z promocji. To zawsze miłe, gdy producent docenia swoich użytkowników i oferuje im czasem jakąś atrakcyjną promocję 🙂

źródło: 9to5Google

zdjęcie główne: Pixabay