HTC U12 Plus: wycieka specyfikacja. Jest naprawdę ciekawie!

HTC U12 Plus: wycieka specyfikacja. Jest naprawdę ciekawie!

HTC to jedna z tych firm, która mimo wielkich zasług dla branży, cały czas musi gonić resztę stawki. Wygląda jednak na to, że U12 Plus może być całkiem udanym kontynuatorem HTC U11 i U11 Plus. Smartfon zapowiada się ciekawie. Co cieszy, zarówno pod kątem designu, jak i specyfikacji. Zresztą, zobaczcie sami.


HTC U12 w wersji z plusem wyciekł do sieci za sprawą Weibo oraz Slashleaks. Przecieki zdradzają sporo co ciekawszych informacji o urządzeniu, na którego barkach w dużej mierze będzie spoczywać misja wyprowadzenia HTC na prostą. Warto przyjrzeć się poniższemu zdjęciu uważnie. Dostrzeżecie podwójny aparat do zdjęć selfie, jednocześnie wprawne oko z niemal stuprocentową pewnością odnotuje, że smartfon nie posiada „notch’a”.

Ekran zdaje się oferować format 18:9. Trudno wywnioskować, jaką przekątną będzie posiadał ekran, jednak osobiście skłaniam się ku temu, że będzie on większy od HTC U12. Nie byłbym zdziwiony, gdyby firma z Tajwanu postawiła na wyświetlacz o przekątnej rzędu 5,7 cala, jednak są to tylko i wyłącznie gdybania. Chcąc trzymać się faktów należy stwierdzić lakonicznie, że po prostu na dziś dzień nie wiemy o tym wyświetlaczu zbyt wiele.