Huawei kusi. Firma dorzuca ochronę wyświetlacza dla Huawei P30 i P30 Pro

Huawei kusi. Firma dorzuca ochronę wyświetlacza dla Huawei P30 i P30 Pro

Trwa przedsprzedaż smartfonów z linii P30 od Huawei. To tegoroczne flagowce, które wyglądają bardzo dobrze nie tylko na papierze. Aparat, który odnajdziemy w P30 Pro to – zdaniem DxOMark – najlepszy moduł dostępny na rynku, a firma nie poskąpiła też na początkowej ofercie przedsprzedaży. Co cieszy, ktoś w Huawei postanowił właśnie podbić stawkę, dorzucając użytkownikom „coś ekstra”.


Ochrona wyświetlacza? Owszem, ale na 90 dni

Informacja pojawiła się już na oficjalnej polskiej stronie producenta. To przy okazji jednoznaczne potwierdzenie tego, że z promocji mogą skorzystać sympatycy marki z Polski. Nie ma zbyt wielu obostrzeń, jednak nie sposób nie zwrócić uwagi na zapis w regulaminie, który wprost informuje, że ochrona wyświetlacza obowiązuje tylko przez 90 dni. Precyzując:

warunki ochrony:

1. aktywacja w ciągu 7 dni od rejestracji w aplikacji HiCare w okresie 26 marca – 27 kwietnia 2019

2. obowiązuje 90 dni do daty rejestracji

3. ochrona obejmuje jednorazową naprawę uszkodzenia ekranu i/lub tylnej obudowy

4. obowiązuje w następujących krajach: Austria, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Izrael, Łotwa, Litwa, Republika Macedonii, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Turcja, Ukraina

Aktywacja dostępna w wersji HiCare 9.0.11.XX i nowszej.

Fot: screen z polskiej strony Huawei

W tym wszystkim może cieszyć to, że Huawei zapewnia, że z ubezpieczenia mogą skorzystać ci, którzy już zdążyli zakupić P-trzydziestkę lub P-trzydziestkę ProWystarczy po prostu zaktualizować aplikację HiCare, a następnie zaznaczyć w ustawieniach odpowiednią opcję. Wydaje się, że mimo tego, że oferta obowiązuje tylko przez pewien czas, warto z niej skorzystać. Zawsze to jakieś „ubezpieczenie” urządzeń na wypadek, gdyby grawitacja zadziałała na Waszą niekorzyść.

Przypominam też, że w ramach przedsprzedaży możecie otrzymać zegarek Huawei Watch GT (kupując P 30-tkę) lub zegarek Huawei Watch GT oraz ładowarkę bezprzewodową Huawei CP60 jeśli postanowicie zakupić droższą wersję produktu z dopiskiem Pro w nazwie.

źródło: Huawei