Huawei P30 Pro z kolejną aktualizacją. Firma poprawia m.in. działanie aparatu

Huawei P30 Pro z kolejną aktualizacją. Firma poprawia m.in. działanie aparatu

Huawei P30 Pro to najnowszy flagowiec chińskiej firmy. Urządzenie już wywalczyło sobie na rynku pewną renomę, a producent nie zamierza zwalniać tempa i wypuszcza właśnie kolejną aktualizację. Tym razem na tapecie znalazł się m.in. aparat oraz czytnik linii papilarnych.


Jeszcze lepszy aparat?

Wypada rozpocząć od tego, że uaktualnienie dopiero wchodzi na rynek. Jeśli więc Wasze urządzenia jeszcze nie poinformowały Was o możliwym do pobraniu pliku OTA, dajcie mu trochę czasu. Zgodnie z pierwszymi informacjami, wiemy że producent miał jeszcze bardziej dopieścić tryb nocny w aplikacji aparatu. Mówi się też, że Huawei jeszcze bardziej dopieścił jakość trybu SuperZoom, który jest jednym z głównych oręży P-trzydziestki Pro.

Huawei P30 Pro posiada też zintegrowany z wyświetlaczem skaner linii papilarnych. Działanie skanera również miało zostać przez producenta nieco lepiej zoptymalizowane. Producent miał skupić się na jego szybkości i dokładności. Podobno ma on też szybciej interpretować celowe przyłożenie do niego naszego palca. Można domniemywać, że ta funkcja ma pomóc urządzeniu szybciej rozpoznać, że chcemy odblokować nasze urządzenie.

Zobacz: Pełna specyfikacja Huawei P30 i P30 Pro

Uaktualnienie przynosi też kilka poprawek w zakresie synchronizacji audio oraz wideo dla korzystających z Instagrama. No i wreszcie, kończąc, mogę Was także poinformować o tym, że producent zoptymalizował system informowania o wiadomościach przychodzących, nieco lepiej organizując górną belkę nawigacyjną. W chwili obecnej otrzymanie nowej wersji oprogramowania raportują m.in. użytkownicy z Indii. Jak pisałem we wstępie, do momentu pełnego wdrożenia oprogramowania na nasz rodzimy rynek trzeba jeszcze trochę poczekać. Cieszy jednak to, że Huawei stale i niezmiennie jeszcze bardziej dopieszcza działanie swojego flagowca.

źródło: gsmarena