LG V35 ThinQ raczej nie zaskoczy wyglądem

LG V35 ThinQ raczej nie zaskoczy wyglądem

LG dosłownie kilka dni temu pokazało swoje pierwsze urządzenie z dopiskiem „ThinQ” w nazwie. Mowa oczywiście o LG G7. Wiele wskazuje na to, że producent zamierza jednak odrobinę poszerzyć tę rodzinę urządzeń. Kolejnym jej przedstawicielem ma być tytułowy LG V30 ThinQ. Co zaoferuje?


LG V35 ThinQ na pierwszy rzut oka będzie bardzo podobny względem starszego – a swoją drogą, świetnego w niemal każdym calu – LG V30. Producent ma postawić na 6-calowy ekran czerpiący z dobrodziejstw technologii OLED. Format? Naturalnie 18:9, zgodnie z rynkowymi trendami. Rozdzielczość 2880 x 1440 px powinna zadowolić nawet tych najbardziej wybrednych, a wrażenie to może dodatkowo potęgować brak charakterystycznego „kołnierzyka”.

Specyfikacja techniczna, czyli co już wiadomo

Muszę odrobinę ostudzić Wasz entuzjazm, bowiem plotka o V35 ThinQ, to przysłowiowa „świeżynka”. Wiemy po prostu mało, jednak duże podobieństwo do V30-tki daje pewne pole do interpretowania specyfikacji technicznej urządzenia. Zakładam, że tak samo jak poprzednik i G7 ThinQ, urządzenie będzie wspierać standard MIL STD 810G. Telefon ma trafić na półki w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i szarej.

GizChina sugeruje, że urządzenie dostanie 32-bitowy przetwornik DAC, który może sprawić, że będzie to jeden z lepiej grających smartfonów na rynku. Pewniakiem wydaje się być podwójna, 16-megapikselowa matryca główna. Brzmi znajomo, prawda? Dokładnie taki sam duet napędza LG G7 ThinQ. Pozwala to sądzić, że jeden z obiektywów będzie szerokokątny. Parametr światła dla obydwu obiektywów pozostaje nadal nieznany.

LG V35 ThinQ /Fot: AndroidHeadlies

Byłbym zdziwiony, gdyby urządzenie pracowało pod kontrolą innego układu, aniżeli Snapdragon 845, tak samo zresztą, postawiłbym na zastosowanie 6 GB pamięci RAM, jednak w tym miejscu wchodzimy już w plotki i spekulacje. Trzymając się suchych faktów, to niemal cała nasza wiedza o V35 ThinQ, jaką na ten moment dysponujemy. Mało, ale chociaż mamy wizualizację urządzenia 😉

Smartfon ma rzekomo zadebiutować latem tego roku.

źródło: AndroidHeadlines przez: GizChina

na zdjęciu głównym: LG V30 (fot: producenta)