Masz Xperię XZ3? No to masz aplikację na wyłączność

Masz Xperię XZ3? No to masz aplikację na wyłączność

Sony Xperia XZ3 to smartfon, który został przyjęty przez rynek bardzo przychylnie. Użytkownicy chwalą ekran OLED, stereofonię, a także bardzo dobry aparat główny. Cieszy, że do listy pochwał można dopisać właśnie dedykowaną aplikację Sony Networks, która daje dostęp do wielu materiałów wideo Sony.


Trzy miesiące za friko i na wyłączność

Sony Networks, to aplikacja opracowana specjalne na potrzeby flagowej Xperii. Posiadacze urządzenia mogą ściągnąć aplikację z Google Play i przez trzy miesiące korzystać z materiałów premium, do których można zaliczyć takie treści, jak:

  • Carter,
  • Okup,
  • The Kennedys,
  • Absentia.

Łącznie, czeka na Was ponad 360 godzin treści VOD, pośród których można znaleźć też tak zwane exclusive’y, jak chociażby treści redakcyjne, materiały wideo na wyłączność czy aktualny program stacji AXN, której właścicielem pozostaje Sony. Co najważniejsze, przez trzy miesiące posiadacze nowej Xperii XZ3 mogą korzystać z tych materiałów bez ograniczeń.

Sony Xperia XZ3 /fot: producenta

Po zakończeniu trzymiesięcznego okresu próbnego, użytkownicy aplikacji będą poproszeni o wypełnienie ankiety, która pomoże twórcom ukierunkować aplikację tak, aby ta była zgodna z oczekiwaniami użytkowników. Nie wiadomo, czy po tym czasie Sony Networks przejdzie na model płatny czy nadal pozostanie programem darmowym. Trudno też zgadywać, czy aplikacja będzie dostępna na inne smartfony, zarówno Sony, jak i firm trzecich.

Wygląda na to, że warto skorzystać. Wiele z treści, które można odnaleźć w Sony Networks mogą być dla Was interesujące. Co najważniejsze, przez trzy miesiące możecie cieszyć się nimi za darmo. Zresztą, na chłodne, jesienne wieczory, aplikacji VOD nigdy dość 😉

źródło: informacja prasowa Sony, opr. własne