Motorola Hyper już blisko. Smartfon dostaje certyfikat NBTC

Motorola Hyper już blisko. Smartfon dostaje certyfikat NBTC

Motorola przepuściła ostatnio prawdziwy szturm na średnią półkę cenową. Wiele wskazuje na to, że producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, bowiem blisko rynkowego debiutu jest Motorola Hyper.


Certyfikacja NTBC pochodzi z Tajlandii. Pozwala to domniemywać, że Azja będzie jednym z tych rynków, na których Hyper będzie oficjalnie dostępny w sprzedaży. Niestety, ale dokument nie zdradza zbyt wiele szczegółów o samym urządzeniu. W zasadzie poznaliśmy tylko i wyłącznie jego numer seryjny: XT2027-3. Nie jest to porywająca dawka wiedzy, jednak – na szczęście – z pomocą przychodzi serwis źródłowy.

Mówi się, że Motorola Hyper (lub zdaniem wybranych źródeł, Motorola One Hyper) będzie miała 6,39-calowy ekran IPS LCD, który pracuje w rozdzielczości Full HD+. Sercem konstrukcji najprawdopodobniej będzie Snapdragon 675, któremu będą asystować 4 GB pamięci RAM i 128 GB na dane użytkownika. Smartfon może posiadać akumulator o pojemności 3600 mAh. Czytnik linii papilarnych – zgodnie z nowymi trendami Motki – dostanie mieniący się w różnych kolorach pierścień LED.

Ciekawie zapowiada się też aparat główny. Będzie to zaledwie podwójny układ: 64 Mpix + 8 Mpi czujnik głębi. Ciekawi mnie, co producentowi uda się wycisnąć z tak nietypowego zestawu. Chcąc zachować obiektywizm muszę też poinformować Was o tym, że dokładna specyfikacja techniczna matryc pozostaje nieznana. Kamera selfie będzie bazować na wysuwanym, 32-Mpix module. Telefon najpewniej zadebiutuje w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, być może podczas eventu organizowanego w Los Angeles (19.11.2019).

źródło: gsmarena