Motorola Moto G7 Plus może dostać tryb nocny

Motorola Moto G7 Plus może dostać tryb nocny

Moto G7 Plus to najwyżej kategoryzowany smartfon z linii G, jaki w tym roku pokazał lubiany producent. Urządzenie kusi sensowną specyfikacją oraz całkiem przystępną wyceną. Warto zauważyć, że dzięki najnowszej aktualizacji, Motka może zyskać kolejny spory atut.


„Night Vision” już niebawem?

Moto G7 Plus posiada podwójny moduł aparatu głównego. Prym wiedzie 16-Mpix oczko, a aparat pomocniczy, służący do generowania efektu głębi ma 5 Mpix. Producent uzbroił aplikację aparatu w kilka użytecznych funkcji, pośród których na pewno warto docenić tak zwany kolor spotowy. Generalnie, Motorola od pewnego czasu rozwija funkcjonalność aparatu bardzo umiejętnie. Jak donosi serwis źródłowy, już niebawem, w drodze aktualizacji OTA, telefon może doczekać się kolejnych nowości.

Motorola Moto G7 Plus, fot: producenta

Mowa o trybie nocnym oraz dedykowanych efektach oświetlenia portretowego. Na ten moment nie wiadomo w jaki sposób będzie działał tryb nocny w Moto G7 Plus. Na rynku najlepsze opinie zgarnia Google Night Sight oraz tryb nocny od Huawei. Wspólnym mianownikiem obu tych narzędzi jest to, że wykorzystują one tryb długiej ekspozycji, co pozwala złapać matrycom nieco więcej światła, które w trybie zdjęć nocnych odgrywa kluczową rolę.

Zobacz: Recenzja Motoroli Moto G7 Power

Wydaje się, że o wiele bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zaimplementowanie rozwiązania od Google. Obie firmy współpracują ze sobą dość blisko, czego efektem jest choćby wypuszczenie przez Motorolę smartfona z czystym Androidem. Nie znamy jeszcze terminu wydania aktualizacji dla Moto G7 Plus. Trudno też w chwili obecnej domniemywać, czy tryb nocny z czasem pojawi się na innych urządzeniach z rodziny G7.

źródło: Phonearena