Na świat przyszła Xiaomi. Dosłownie…

Na świat przyszła Xiaomi. Dosłownie…

Jeśli myślicie, że jesteście prawdziwymi fanbojami marki, muszę Was rozczarować. Tatuaż z logo firmy? Kupowanie tylko jej produktów? Zażarta obrona smartfonów bądź innych sprzętów? Za mało. Oto bowiem, w indonezyjskiej rodzinie urodziła się… Xiaomi.


Sprawa ujrzała światło dzienne za sprawą serwisu GizChinaJeśli sądzicie, że jesteście prawdziwymi fanami tej marki, to muszę Was zmartwić, ale hasztag #XiaomiLepsze już nie wystarcza. Poprzeczka została podniesiona trzy stopnie wyżej, kiedy małżeństwo z Indonezji postanowiło nadać swojemu dziecku imię po – jak można domniemywać 😉 – ulubionym producencie elektroniki. I tak oto, zgodnie z poświadczonym urzędowo dokumentem, Xiaomi zostało uczłowieczone jak żadna inna marka wcześniej.

Informacją podzielił się ze światem starszy wiceprezes Xiaomi, wykorzystując w tym celu swoje konto w serwisie Weibo. Fakt, że firma już wie o sprawie, pozwala mieć nadzieję, że dziewczynka dostanie chociaż całkiem niezłą wyprawkę. A jako, że Xiaomi ma w swojej ofercie naprawdę bogaty asortyment, podarek mógłby być imponujący.

Nie jest to pierwszy taki przypadek na świecie.  Od podobnych zabiegów nie stroni też branża sportowa czy rozrywkowa. Pozostaje mieć nadzieję, że gdy mała Xiaomi dorośnie, nie będzie miała takiej decyzji swoim rodzicom za złe.

źródło: GizChina.com

zdjęcie główne z: Pixabay