Niecodzienna promocja firmy Honor. W tle bilety lotnicze

Niecodzienna promocja firmy Honor. W tle bilety lotnicze

Są różne promocje. Część firm obniża ceny swoich urządzeń, czasem pojawiają się darmowe gratisy, a jeszcze inni producenci, jak na przykład Honor – oferują bilety na samolot. Czy taka akcja przekona wiele osób do zakupu urządzeń z linii Honor 20?


W tle najnowszy flagowiec firmy

Nie bez przyczyny informacja o promocji pojawiła się już wczoraj. Dziś, tj. 28 czerwca, rusza oficjalna sprzedaż Honora 20 w Polsce. Warto zauważyć, że rabatem objęto też Honora 20 Lite, czyli tańszą oraz nieco gorzej wyposażoną wersję smartfona. Tak czy owak, jeśli zdecydujecie się kupić jedno z urządzeń, będziecie mogli wybrać vouchery lotnicze do takich miast, jak Londyn, Paryż, Barcelona, Rzym,Praga czy Dublin. Oczywiście, akcja promocyjna dotyczy przelotu w dwie strony 😉

Producent wprowadza tutaj pewien dość ciekawy podział, który pośrednio odzwierciedla podział na „flagowca” oraz wersję Lite. Ci z Was, którzy kupią Honora 20 dostaną aż 4 bilety. Po dwa na przeloty z lotniska docelowego z powrotem dla siebie i wybranej osoby. Nabywcy Honora 20 Lite będą musieli zadowolić się dwoma, tylko dla siebie. Promocja organizowana przez firmę rusza pierwszego lipca, a zakończy się 31 sierpnia tego roku.

Zobacz też: Szczegółowe informacje o Honorze 20 Lite, Honorze 20 i 20 Pro

Przedsprzedaż rozpocznie się w wybranych sieciach handlowych, a szczegóły związane z lotami możecie odnaleźć na tej stronie. Kończąc, warto przypomnieć, że Honor 20 może pochwalić się sporymi możliwościami w zakresie fotografii mobilnej. Pierwsze skrzypce gra tu matryca Sony IMX586, dzięki której smartfon czerpie dobrodziejstwa 48-Mpix modułu głównego. Z pełną specyfikacją obu urządzeń możecie zapoznać się tutaj.

źródło: informacja prasowa, opr. własne

grafika główna ze strony: lecezhonorem.pl