Niezła promocja na iPhone’a 6 i 6S Plus w Komputroniku

Niezła promocja na iPhone’a 6 i 6S Plus w Komputroniku

Każdy z nas lubi promocje. Dzięki nim można zaoszczędzić nieraz sporo gotówki, którą można później odłożyć lub wydać na inne przyjemności. A tak się fajnie składa, że w sieci Komputronik trwa właśnie (po)majówkowa wyprzedaż.


Nie tylko iPhone’y

Sieć urządziła wyprzedaż, która potrwa do 13 maja. Na liście przecenionych produktów można znaleźć nie tylko smartfony. W niższej cenie pojawiają się też zestawy komputerowe, laptopy, małe i duże AGD, telewizory czy podzespoły do komputerów. Nie jest to pełna lista przecenionych kategorii. Z tą możecie zapoznać się klikając w ten link. Jeśli jesteście sympatykami Apple, którzy nie chcą wydawać na sprzęt z charakterystycznym logo zbyt wiele, to mam dla Was naprawdę dobrą wiadomość.

Zobacz wszystkie produkty objęte promocją

Sieć przeceniła szóste iTelefony o paręset złotych. Zwykłego iPhone’a 6 można teraz kupić za 1249 złotych, a nowsza oraz odrobinę lepsza wersja oznaczona jako 6S Plus kosztuje 1599 złotych. W mojej subiektywnej opinii są to dwa najniższe telefony z logo Apple, których zakup może mieć pewien sens. Są to urządzenia sprawdzone, przez wielu uznane za niezawodne, choć z oczywistych względów trudno nazwać je najlepszymi w portfolio Apple.

Apple iPhone 6S /fot: własne

Jeśli macie nieco więcej gotówki i uparliście się, aby kupić sobie smartfon tego producenta, to w rzeczonej promocji możecie złowić najnowsze iPhone’y XS i XS Max. Te jednak te kosztują o wiele, wiele więcej. Wydaje się, że najrozsądniejszym kompromisem między wyceną a oferowaną jakością stale i niezmiennie pozostaje iPhone 8. Jeśli dobrze poszukacie, na pewno traficie go w dobrej cenie. Miłośnikom urządzeń z Androidem polecam zainteresować się Xperią XZ3 (przecena z 2899 do 2499 PLN) oraz Neffosem X9, którego cena stopniała o dwieście złotych, do poziomu 499 PLN.

źródło: Komputronik, opr. własne