No nareszcie! Pocophone F1 dostaje betę MIUI 11

No nareszcie! Pocophone F1 dostaje betę MIUI 11

Pocophone to już taki trochę telefon legenda. Sub-marka Xiaomi wypuściła tylko jedno urządzenie, jednak to zostało przez rynek przyjęte bardzo, bardzo pozytywnie. Z tego też względu nie dziwi, że mimo upływu czasu, Poco F1 wciąż ma spore grono fanów. A tych fanów interesuje, kiedy dostaną oficjalną wersję MIUI 11.


Zapinajcie pasy, bowiem mam dla Was świetną wiadomość 🙂 MIUI 11 dla Pocophone F1 właśnie weszło w fazę beta-testów. Można powiedzieć, że etam, to tylko beta. Jeśli jednak spojrzycie na tę informację globalnie, nieco szerzej, to na końcu tych beta-testów dostrzeżecie oficjalną wersję nakładki, którą każdy posiadacz smartfona będzie mógł pobrać. Nowy soft został oznaczony jako 11.0.5.0 PEJMIXM i właśnie jest dystrybuowany dla osób, które zapisały się do testów.

Uaktualnienie waży 1,8 GB i poza testową wersją MIUI 11 wprowadza też świeżutkie, październikowe łatki bezpieczeństwa. Niestety, ale nie wiemy, jakie nowości dla fanów Pocophone F1 Xiaomi schowało pod maską. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można jednak założyć, że oprogramowanie nie będzie niemal wcale różniło się od tego, które otrzymują telefony z logo Xiaomi. Ot, tryb ciemny, kilka nowych ustawień belki nawigacyjnej i uproszczenie ustawień systemowych.

Nie wiemy jeszcze, na jakim etapie testów są deweloperzy. Z jednej strony, jeśli soft jest udostępniany publicznie, to oznacza, że jakieś prace nad jego stabilnością zostały poczynione już wcześniej. Z drugiej zaś, czasem zdarza się, że od momentu wypuszczenia bety do daty wydania stabilnej wersji oprogramowania, mija sporo czasu. Szczerze mówiąc, nie byłbym specjalnie zdziwiony, gdyby okazało się, że producent sprawi swoim klientom fajny prezent na święta Bożego Narodzenia. Już wkrótce przekonamy się, czy moja diagnoza była poprawna 😉

źródło: gsmarena