Nowe smart-urządzenia od Candy już są

Nowe smart-urządzenia od Candy już są

Candy to jedna z tych firm, o której słyszał niemal każdy. Jasne, jest wielu producentów elektroniki, którzy umiejętnie odciągają uwagę od oferty korporacji, jednak – co najważniejsze – Candy po cichu wykonuje naprawdę niezłą robotę.


Nowe urządzenia w portfolio producenta, to pralka z linii RapidO. Producent chwali się eleganckim, nieco minimalistycznym designem oraz prostotą obsługi. Pralka od Candy dostała większy oraz ulokowany nieco wyżej otwór drzwiowy, co ma ułatwić zarówno załadunek jak i wyładunek rzeczy z bębna. Urządzenie oferuje aż 9 szybkich programów oraz kilka bardzo ciekawych funkcji „smart”, które przyciągają uwagę coraz to szerszego grona użytkowników.

Fot: producenta

Brzmi to jak z filmu science-fiction, ale wystarczy zrobić zdjęcie, by aplikacja Simply-Fi (którą uprzednio musimy pobrać na telefon i połączyć z pralką) samodzielnie dopasowała program prania. Producent wykorzystał elementy sztucznej inteligencji, co ma pozwalać urządzeniu na analizę pod kątem barw czy gabarytów, podpowiadając użytkownikowi gotowe rozwiązania. Oczywiście pralka wspiera łączność bezprzewodową WiFi i właśnie w ten sposób możemy się z nią komunikować.

Pojawiła się też lodówka o dość nietypowej nazwie – Convivio. Produkt ma wyróżniać się podwójnymi drzwiami oraz wydzieloną powierzchnią, która w zależności od preferencji może stanowić obszar roboczy dla lodówki lub zamrażarki. Możemy tam ustawić 5 różnych temperatur, od -20 stopni Celsjusza do pięciu kresek na plusie. Całość uzupełnia nam tradycyjny zamrażalnik z funkcją łagodnego zamrażania (-14 stopni Celsjusza).

Urządzenia pojawią się w sprzedaży już wkrótce.

źródło: informacja prasowa