OnePlus 6 wkroczy na sklepowe półki w drugiej połowie maja?

OnePlus 6 wkroczy na sklepowe półki w drugiej połowie maja?

OnePlus 6 to jedna z bardziej wyczekiwanych premier obecnego kwartału. Firma z Chin zamierza wprowadzić wiele zmian, aby „szóstka” wyrobiła dobre wyniki sprzedażowe. Pomóc ma topowa specyfikacja, szklana obudowa o której pisałem dla Was wczoraj i – zapewne – wyważona cena. Czy to wystarczy?


Rzekoma data debiutu ujrzała światło dzienne dzięki serwisowi GsmarenaRedakcja otrzymała e-maila od osoby, która zapisała się do programu OnePlus LAB. Czym jest program LAB? W wielkim skrócie, daje on możliwość wcześniejszego otrzymania i przetestowania smartfonów tej marki. Nie powinno dziwić więc, że osoby zakwalifikowane do tego programu wiedzą więcej i nieraz decydują się tą wiedzą podzielić z innymi. Zgodnie z informacjami serwisu, urządzenie zobaczymy 21 maja.

Trzeba zauważyć, że premiera smartfona z logo OnePlus jeszcze nigdy nie odbyła się tak szybko. Czyżby firma czuła na plecach oddech konkurencji, w tym oczywiście Xiaomi? To całkiem prawdopodobny scenariusz. Rynek rządzi się swoimi prawami, a reguła „kto pierwszy, ten lepszy” to tutaj chleb powszedni.

OnePlus 6 ma zaoferować ekran o dość nietypowej przekątnej 6,28 cala, który będzie wykonany w technologii AMOLED. Całość pracować będzie pod kontrolą Snapdragona 845 i 8 GB pamięci RAM. Jako że firma przechodzi na szklaną obudowę, nie powinno Was też specjalnie dziwić, że szósty OnePlus otrzyma certyfikat wodoodporności. Aparaty, bateria, jak i ostateczna cena urządzenia dalej pozostają dla nas tajemnicą.

 

źródło: gsmarena

zdjęcie główne: Pixabay