OnePlus 6T w wersji z 10 GB RAM? Jak najbardziej

OnePlus 6T w wersji z 10 GB RAM? Jak najbardziej

OnePlus od dawna podchodził do kwestii pamięci RAM dość konkretnie. Jeśli miało być jej sporo, to było. Najpierw 4 GB, potem 6 czy 8, a teraz producent wskakuje na jeszcze wyższą półkę. OnePlus 6T McLaren Edition zaoferuje aż 10 GB pamięci RAM.


Limitowana wersja wymaga świetnej oprawy

Producent przygotowuje limitowaną wersję swojego najnowszego flagowca. Z najnowszych informacji, do jakich dotarł serwis MySmartPrice wynika, że poza 10 GB pamięci RAM, producent zaoferuje użytkownikom także 256 GB miejsca na pliki. Urządzenie zadebiutuje 11 grudnia, a na półki sklepowe trafi kilka dni później.

Zmodyfikowana wersja smartfona przyniesie też nowy design, którego jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Wiele wskazuje jednak na to, że lwia część specyfikacji nie będzie różnić się od „oryginalnego” OP6T. Dostaniemy więc Snapdragona 845, 6,41-calowy ekran AMOLED oraz zintegrowany z ekranem skaner linii papilarnych.

Spodziewamy się, że producent nie wprowadzi żadnych zmian w optyce aparatu głównego. Tym samym, skłaniałbym się ku temu, że będzie na Was czekał duet 16 Mpix (f/1.7) + 20 Mpix (f/1.7) oraz Android Pie z nakładką Oxygen OS. Nie jest to pierwsza współpraca w świecie smartfonów, która zahacza o branżę motoryzacyjną. Wystarczy tylko dopowiedzieć, że jeden z rywali OnePlus’a wydaje smartfony w limitowanej serii Porsche Edition.

W chwili obecnej nie znamy cen OnePlus’a 6T McLaren Edition.

źródło: MySmartPrice

zdjęcie główne: OnePlus 6T (fot: producenta)