OnePlus 6T zaskakuje dobrymi zdjęciami po zmroku

OnePlus 6T zaskakuje dobrymi zdjęciami po zmroku

OnePlus 6T debiutuje w zasadzie już na dniach. Premiera ma odbyć się 29 października. Firma umiejętnie podsyca zainteresowanie swoim nowym produktem, dzięki czemu możemy Wam pokazać zdjęcie nocne, które udało się ustrzelić urządzeniem.


OnePlus 6T – czy aparat jest lepszy niż w poprzedniku?

Prezentowana poniżej fotografia została wykonana w rozdzielczości 13 Mpix, jednak z oryginalnego kadru zostały usunięte dane EXIF. Oznacza to, że nie poznaliśmy jeszcze takich informacji jak dane o przesłonie czy producencie czujnika. Sprytnie. Nie wiemy też, czy urządzenie było trzymane na statywie czy jest to typowe zdjęcie „z ręki”. Wiemy natomiast, że OnePlus ma rzekomo pracować nad poszerzeniem funkcji trybu nocnego, wliczając w to dłuższe czasy ekspozycji. Zobaczcie:

fot: Weibo

Wypada pochwalić producenta, bowiem fotka naprawdę może się podobać. Kolory odwzorowane są naturalnie, niebo nie zdradza zbyt mocno efektu pikselowania, a majstersztykiem zdaje się być relatywnie ostry, a zarazem naturalnie uchwycony księżyc. Szkoda, że – póki co – wyciekło tylko jedno zdjęcie. Nie ukrywam jednak, ze narobiło mi ono jeszcze większego smaka na OnePlus’a 6T.

źródło: Weibo, gsmarena

na zdjęciu głównym: OnePlus 6, fot: własne