OnePlus aktualizuje. OP7T z nowym Oxygen OS, a OP7 i 7T z betą

OnePlus aktualizuje. OP7T z nowym Oxygen OS, a OP7 i 7T z betą

OnePlus rozpoczął właśnie dystrybucję nowej wersji oprogramowania układowego. Na ten moment wiemy, że soft oficjalnie trafia na trzy telefony z portfolio producenta. Jakie zmiany przynosi aktualizacja?


OnePlus 7T doczekał się właśnie uaktualnienia, które wprowadza Oxygen OS w wersji 10.0.5. W dużej mierze jest to „aktualizacja do aktualizacji”, którą firma wypuściła jakiś czas temu. Główną osią zmian jest optymalizacja oraz zwiększenie płynności działania galerii. Producent zwraca też uwagę na usprawnienie działania DoubleTap’a, czyli podwójnego tapnięcia w wygaszony wyświetlacz. Nie zabrakło też nowych łatek bezpieczeństwa z października.

Warto zauważyć też, że w tym samym czasie OnePlus wypuścił piątą betę oprogramowania dla OnePlus 7 i 7 Pro. Aktualizacja wprowadza szereg zmian optymalizacyjnych. Firma szczególnie akcentuje poprawę działania w grach. Swoje miejsce w changelogu znalazły też uprawnienia dostępu do kamery. Jako, że jest to beta, na liście znalazła się też poprawa działania systemu. Firma podkreśla też optymalizację swojej autorskiej pogodynki.

Od pewnego czasu OnePlus dystrybuuje swoje aktualizacje stopniowo. Z tego też względu nie bądźcie zdziwieni, jeśli Wasze smartfony wciąż nie powiadomiły Was o możliwości pobrania softu. W takiej sytuacji najlepiej uzbroić się w cierpliwość i chwilkę odczekać. Uaktualnienie na pewno pojawi się na Waszych telefonach już niebawem. Data wydania stabilnej wersji softu dla OnePlus 7 i 7 Pro wciąż nie jest znana.

źródło: XDA-Developers