Oppo R17 w drodze. Smartfon ma rzekomo posiadać aż 10 GB RAM

Oppo R17 w drodze. Smartfon ma rzekomo posiadać aż 10 GB RAM

Oppo, to niezbyt znana w Polsce firma. W Chinach jest to jeden z największych graczy, który powoli przygotowuje się do ekspansji na Stary Kontynent. Warto więc co jakiś czas obserwować poczynania firmy, która od dłuższego czasu produkuje całkiem udane smartfony.


Oppo R17 będzie następcą zaprezentowanego w marcu Oppo R15. W chwili obecnej o urządzeniu wiemy bardzo niewiele, a największym pewniakiem zdaje się być sama nazwa – R17. Na szczęście, dzięki popularnym leaksterom, czyli osobom, które zdobywają jakieś informacje, a następnie dzielą się nimi w sieci, poznaliśmy pewną ciekawostkę, którą producent najpewniej wolałby jeszcze utrzymać w tajemnicy.

Cała historia ma swój początek na wydarzeniu medialnym, którego sponsorem było Oppo. Akcja – co sugeruje poniższe zdjęcie – dzieje się w Azji, najpewniej w Chinach. Fotka bezpośrednio potwierdza tylko i wyłącznie jedną rzecz. R17 istnieje, jest – w pewnym sensie – zapowiedziane i… tyle.

Oppo R17 / Fot: Weibo

Informacja o 10 GB pamięci RAM to kolejny wpis autora zdjęcia w serwisie WeiboNiestety, ale tożsamość tej osoby, jej źródła oraz wszystkie te cechy, które czynią daną plotkę wiarygodną, cały czas są owiane tajemnicą. Nie byłbym jednak zdziwiony, gdyby za jakiś czas okazało się, że Oppo R17 faktycznie zaoferuje aż 10 GB pamięci

RAM. Kończąc, pozwolę sobie zapytać: czy jest w tym jakiś większy sens?

źródło: Weibo przez gsmarena.com

na zdjęciu głównym: Oppo R15 Pro /Fot: ze strony producenta