Pierwsze zdjęcie mówi nam o OnePlus 7 bardzo wiele

Pierwsze zdjęcie mówi nam o OnePlus 7 bardzo wiele

OnePlus 6T przebojem podbił serca wielu osób. Nie obyło się bez kontrowersji związanych z usunięciem portu słuchawkowego, jednak wydaje się, że z każdym kolejnym flagowcem firma nabiera wiatru w żagle.


Wiemy wiele, a jednocześnie niemal nic

Bardzo chciałbym napisać Wam tutaj pełną specyfikację techniczną, wymiary, cenę oraz datę premiery. To się nie stanie. Przynajmniej póki co. Okazuje się bowiem, że na ten moment dysponujemy tylko i wyłącznie jednym zdjęciem siódmego OnePlusa. Pojawiło się ono na Twitterze za sprawą użytkownika Xiaovai77 i wygląda następująco:

Na powyższym materiale rzekomy OnePlus 7 znajduje się w towarzystwie wywołanego we wstępie OP6T, który debiutował w 2018 roku. Widać, że producent zdecydował się usunąć łezkę, stawiając na mechanizm slidera, czyli niejako wysuwanego aparatu selfie. Nie jest to nic nowego w branży, jednak nie sposób nie zauważyć, że dzięki temu zabiegowi smartfon zdaje się wyglądać o wiele lepiej.

Jak pisałem wcześniej, specyfikacja oraz wycena nadal pozostają zagadką. O dalszych informacjach będziemy Was informować, gdy tylko pojawią się jakieś nowe, wiarygodne plotki.

źródło: Xiaovai77 na Twitterze

na zdjęciu głównym: OnePlus 6, fot: producenta