Pierwszym smartfonem Samsunga z potrójnym aparatem może być nowy Galaxy A7

Pierwszym smartfonem Samsunga z potrójnym aparatem może być nowy Galaxy A7

Samsung pracuje nad zastosowaniem potrójnego modułu aparatu. Nie jest to w zasadzie żadna tajemnica, bowiem ma być to jedna z cech, którą będzie charakteryzować się Galaxy S10. Wiele jednak wskazuje na to, że wcześniej potrójne oczko aparatu głównego może dostać Galaxy A7.


Potrójny aparat i… to w zasadzie wszystko co wiemy

Informacja wyciekła za sprawą Twittera. Serwis SamsungMobile News sobie znanymi źródłami dotarł do rzekomych zdjęć oraz wizualizacji, które ujawniają ciekawy szczegół związany z Galaxy A7. Jak można zobaczyć na poniższych grafikach, układ aparatów jest dość charakterystyczny, w zasadzie jedyna zmiana wizualna, to trzeci moduł aparatu głównego, ulokowany w tej samej osi co typowe dla tego producenta dwa oczka aparatu.

Zdjęcia sugerują też między wierszami, że skaner może zmienić położenie. Czy to dobra decyzja, nieśmiały eksperyment czy nowy trend, tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, że urządzenie zostanie wykonane w oparciu o dwie szklane tafle, które będą połączone metalową ramą. Samsung wielokrotnie eksperymentował z tego typu konstrukcją.

Na ten moment nie wyciekły nawet szczątkowe elementy specyfikacji technicznej. Wprawdzie można spodziewać się, że ekran będzie bazował na technologii SuperAMOLED, jednak jego rozdzielczość czy przekątna, to słodka tajemnica producenta. Tak samo rzeczy się mają w ujęciu specyfikacji technicznej. Wiele wskazuje na to, że wszyscy miłośnicy potrójnego modułu aparatu nie będą musieli czekać aż do premiery Galaxy S10.

źródło: gsmarena.com, SamsungMobile.News

na zdjęciu głównym pierwsza generacja Samsunga Galaxy A7 (fot: producenta)