Podobno OnePlus 6T zobaczymy na otwarciu nowego sklepu sieci w Paryżu

Podobno OnePlus 6T zobaczymy na otwarciu nowego sklepu sieci w Paryżu

OnePlus coraz śmielej poczyna sobie na wielu rynkach. Firma, która w pewnym sensie odpowiada za upowszechnienie zwrotu „pogromca flagowców” zamierza wyjść nieco szerzej do klienta. Na pierwszy strzał idzie Francja, a dokładniej Paryż.


OnePlus 6T powiązany z Paryżem?

Wiele osób spodziewało się, że firma powie o swoim kolejnym smartfonie nieco więcej podczas zakończonych już targów IFA w Berlinie. Tak się jednak nie stało, mimo że w Berlinie zjawił się współzałożyciel firmy, Carl Pei. Wydaje się jednak, że w przypadku tego producenta, cała sztuka polega na umiejętności czytania między wierszami.

Gdybyśmy mieli skupiać się na suchych faktach, to Pei zapowiedział w zasadzie tylko sklep w Paryżu, który zostanie otwarty jeszcze w tym roku i kropka. Francuzi mogą się cieszyć, no bo to przecież kolejny ciekawy punkt na mapie stolicy państwa. Trzeba jednak mieć z tyłu głowy tę świadomość, że firma otwiera stacjonarne punkty handlowe bardzo rzadko. W zasadzie można pokusić się o stwierdzenie, że główny ciężar handlu kolejnymi OnePlusami spoczywa na sprzedaży internetowej.

Wydaje się też, że pewną poszlaką może być stwierdzenie Pei’a wedle którego – w wolnym tłumaczeniu – otworzy się nie tylko sklep. Gra słów sugeruje, że powinniśmy zobaczyć coś więcej. Jako, że firma ma dość ubogie portfolio telefonów, które w zasadzie ogranicza się do urządzeń flagowych, teoria o OnePlus 6T zdaje się być całkiem prawdopodobna.

Przemawia też za tym to, że zdarzało się już, że kolejne generacje OnePlus’a były prezentowane bądź oficjalnie zapowiadane w już otwartych punktach handlowych producenta.

Na szczegóły, zarówno te związane z datą otwarcia paryskiego sklepu, jak i specyfikacją OnePlus’a 6T musimy jeszcze odrobinę poczekać.

źródło: gsmarena.com

na zdjęciu głównym: OnePlus 6 (fot: własne)