Poznaliśmy datę debiutu Xiaomi Mi MIX 3

Poznaliśmy datę debiutu Xiaomi Mi MIX 3

Rodzina Mi MIX od Xiaomi szybko podbiła serca wielu użytkowników. Nie ma się co dziwić, bowiem – na dobrą sprawę – był to jeden z pierwszych bezramkowych telefonów, który w pewnym sensie spopularyzował tę technologię. Nie powinno więc dziwić, że Xiaomi idzie za ciosem i po niedawnej premierze Mi MIX 2S już myśli o kolejnym urządzeniu.


Zatem, kiedy?

Premiera ma odbyć się już wkrótce. Precyzując, 15 września. Należy spodziewać się, że poza rodzimym rynkiem producenta, Mi MIX 3 doczeka się także oficjalnej premiery w kilku innych miastach na świecie. Co ciekawe, wraz z datą premiery, wyciekła także grafika, która w dość bezpośredni sposób sugeruje, że nowy smartfon od Xiaomi będzie naprawdę bezramkowy. Wydaje się, że zniknie nawet charakterystyczna dla producenta „bródka” w dolnej części obudowy.

Fot: androidpure.com

Pozwala to z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że nowy Mi MIX ma walczyć zwłaszcza z Oppo Find X oraz rodziną urządzeń VIVO Nex, które są jeszcze niezbyt dobrze znane polskiemu odbiorcy. Wydaje się, że właśnie tutaj może leżeć klucz do sukcesu Xiaomi. Przywołane wyżej firmy dopiero co budują swoją sieć sprzedaży na Starym Kontynencie, a Xiaomi nie dość, że jest już w Europie od jakiegoś czasu, to jeszcze ma rosnące grono zwolenników.

Serwis androidpure.com sugeruje, że smartfon będzie dostępny w sporej ilości konfiguracji. Zmiany nie będą jednak dotyczyć tylko i wyłącznie ilości pamięci RAM oraz miejsca na pliki, ale także tworzywa, z którego wykonana będzie konstrukcja. Producent podobno nie zamierza rezygnować z ciepło przyjętej przez rynek, ceramicznej obudowy. To zdecydowanie dobra wiadomość.

źródło: androidpure.com

na zdjęciu: Xiaomi Mi MIX 2 /Fot: producenta