Projektowy MoGo trafiają do Polski

Projektowy MoGo trafiają do Polski

Rynek projektorów rozwija się w Polsce coraz to bardziej dynamicznie. Gdy wydawało się już, że na rynku osiągnęliśmy chwilową stabilizację, do akcji włączyła się mark XGIMI, która ma wielkie szanse ku temu, by solidnie namieszać w segmencie projektorów.


Projektory z linii MoGo wyróżniają się wieloma ciekawymi rozwiązaniami, jednak na duży plus wypada odnotować to, że są to urządzenia kieszonkowe. Ich mały rozmiar to naprawdę spory atut. Świetnie zrozumieją to wszyscy ci, którzy nie raz i nie dwa musieli tachać z biura do biura wielki, ciężki projektor na jakąś konferencję lub event. Sam kilkakrotnie miałem tę wątpliwą przyjemność, więc uwierzcie mi, wiem co mówię 🙂

Urządzenie napędza Android TV 9.0, co oznacza, że sprzęt jest kompatybilny z Google Play. Docenicie też wysoką jakość dźwięku, którą gwarantują głośniki renomowanej firmy Harman/Kardon. Urządzenie legitymuje się bateriami, które powinny pozwalać na 4 godziny pracy. Rozdzielczość MoGo w podstawowej wersji, to 960×540 pikseli. MoGo Pro pracuje w rozdzielczości Full HD. Nie ma wielkich różnic na poziomie lumenów: 210 dla MoGo oraz 250 dla MoGo Pro.

Oba projektory mają taką samą ilość złączy. Wśród portów można znaleźć HDMI 2.0, USB 2.0 i CD. Jest też port słuchawkowy audio 3,5 mm. Z rzeczy oczywistych, nie zabrakło też komunikacji WiFi oraz Bluetooth. Oba sprzęty ważą 0,9 kilograma i mieszczą się w wymiarach 146 x 105,5 x 94 mm. Za MoGo w podstawowej wersji przyjdzie nam zapłacić 1999 złotych. MoGo Pro to wydatek rzędu 2599 złotych. Urządzenia można kupić z oficjalnej dystrybucji w Polsce.

źródło: informacja prasowa