Redmi Note 7: jest aktualizacja do nowej wersji MIUI

Redmi Note 7: jest aktualizacja do nowej wersji MIUI

Redmi Note 7 to jedna z tegorocznych nowości, którą firma-córka Xiaomi zamierza podbić rynek. Urządzenie ma wiele atutów, pośród których jednym z większych jest atrakcyjna wycena. Teraz okazuje się, że po stronie plusów można też dodać niezłą politykę aktualizacji.


Redmi Note 7 to przede wszystkim (choć nie tylko) udany, 48-Mpix aparat główny, któremu towarzyszy 5-Mpix oczko do głębi, tak zwanego efektu bokeh. Wyświetlacz ma 6,3 cala, format 19:9 i pracuje w rozdzielczości Full HD+. Producent zaopatrzył telefon w Snapdragona 660 z grafiką Adreno 512. Kusi też akumulator, który ma pojemność aż 4000 mAh. W zależności od wersji, Redmi Note 7 można nabyć z 3 lub 4 GB pamięci RAM.

Minęło trochę czasu, a producent po cichu, bez większego rozgłosu, zdecydował się zaktualizować swój produkt. I tak oto MIUI 10.3.5.0.PFGMIXM o łącznej wadze 1,66 GB pojawiło się przez OTA. Jedną z nowości są nowe łatki zabezpieczeń z marca tego roku. Wydaje mi się jednak, że o wiele bardziej docenicie nowe tryby AI w aplikacji aparatu oraz wsparcie dla obsługi okien pływających podczas grania w gry.

Redmi Note 7, fot: producenta

Aktualizacja wydawana jest stopniowo, dlatego też nie bądźcie zdziwieni, jeśli w chwili obecnej jeszcze nie możecie jej pobrać. Bardzo cieszy mnie to, że Redmi, czy też może raczej Xiaomi, nie zapomina o swoich produktach z niższej półki średniej. Przypomnę, że mówimy tu o urządzeniu, które w Polsce zostało wycenione na 899 złotych. Pozostaje mieć nadzieję, że lubiany producent utrzyma świetne tempo wydawania aktualizacji. Brawo, Xiaomi.

źródło: XDA Developers