Samsung aktualizuje Galaxy S8

Samsung aktualizuje Galaxy S8

Długo nie pisałem już dla Was nic o Samsungu Galaxy S8. Nadarza się ku temu świetna okazja, bowiem producent właśnie zaktualizował swój ex-flwgowy smartfon, aktualizując przy tym lubianą przez wielu aplikację Game Launcher. Cieszy, że na tym lista zmian się nie kończy.


Zatem, co nowego

Uczciwie trzeba tu dopowiedzieć, że dużych, przełomowych zmian nie odnajdziecie zbyt wiele, wbrew temu, co mogłaby sugerować waga samej aktualizacji. Pliki instalacyjne ważą bowiem aż 569 MB. Nowe oprogramowanie instalowałem na telefonie domyślnie lokalizowanym na Polskę (XEO), bez brandu operatora. Aktualizacja została przez producenta oznaczona jako G950FXXU3CRGH.

Pośród nowości Samsung wskazuje na takie rzeczy, jak:

  • poszerzenie funkcjonalności aplikacji Game Launcher,
  • usprawnienie stabilności urządzenia i poprawienie zauważonych usterek,
  • wdrożenie dalszych poprawek wydajności,
  • dodanie nowych łatek zabezpieczeń datowanych na 1 sierpnia bieżącego roku.

Jak sami możecie zobaczyć, nie są to porywające nowości. Z drugiej jednak strony, trudno wymagać takiego działania od producenta. W chwili obecnej sprawdzam, na czym dokładnie polegają nowe funkcje powiązane z aplikacją Game Launcher, jednak na pierwszy rzut oka, trudno wskazać pokaźną ilość zmian. Mimo wszystko, cieszy że Samsung pamięta o swoim urządzeniu i cały czas poszerza jego funkcjonalność coraz to nowymi aktualizacjami.

źródło: własne

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy S8 (fot: producenta)