Samsung Galaxy Note 10 ma dostać potężną ładowarkę

Samsung Galaxy Note 10 ma dostać potężną ładowarkę

Do premiery Samsunga Galaxy Note 10 zostało jeszcze trochę czasu. Spodziewamy się kilku sporych zmian, pośród których jedną z tych, które mogą przyciągnąć Waszą uwagę jest ładowarka. Podobno producent pracuje nad czymś ekstra.


Szybka ładowarka ma być jeszcze szybsza

Wyścig na szybkie ładowarki rozpoczął Huawei, który już od pewnego czasu dość mocno inwestuje w tę technologię. W między czasie pojawił się choćby OnePlus 6T McLaren Edition, który także wyróżniał się ładowaniem na poziomie 30 W. Samsung nie zamierza stać z boku i patrzeć na działania konkurencji. Najnowsze informacje sugerują, że producent zamierza przygotować moduł, który będzie mógł ścigać się z każdą inną firmą na rynku.

Zobacz także: Możliwa specyfikacja Samsunga Galaxy Note 10

Jak dotąd tylko dwa smartfony producenta mogły poszczycić się modułami o mocy 25 W. Mowa o Samsungu Galaxy S10 5G oraz Galaxy A70. Jak na rynkowego giganta, jakim bez wątpienia jest Samsung, nie jest to najlepszy wynik. Karta ma odwrócić się już wkrótce. Zgodnie z informacjami leakstera Ice Universe, nie można wykluczyć tego, że Samsung Galaxy Note 10 podwoi wymieniony wyżej wynik, oferując ładowarkę 50 W.

Nie wiemy jeszcze czy nowy moduł będzie dostępny tylko dla prestiżowego Note’a 10 Pro czy też będzie on wchodził w skład tańszego, „zwykłego” Notatnika z numerem dziesięć. Szczerze mówiąc, nie byłbym zdziwiony, gdyby Koreańczycy z Południa uczynili z tej ładowarki atut, którym podzielą się tylko z tymi, którzy zapłacą więcej, decydując się na wersję Pro. Na szczegóły trzeba jednak poczekać.

źródło: Ice Universe na Twitterze

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Note 9, fot: własne