Samsung Galaxy Note 10 z drugą betą OneUI

Samsung Galaxy Note 10 z drugą betą OneUI

Samsung Galaxy Note 10 to najnowszy flagowiec w portfolio Koreańczyków z południa. Urządzenie debiutowało na Androidzie 9 Pie, jednak firma szybko nadrabia zaległości. Na horyzoncie widać już drugą betą One UI 2.0.


Serwis źródłowy spekuluje, jakoby druga beta miała pojawić się już na dniach. Co cieszy, firma nie ogranicza jej testów do swojej firmy, będzie to beta publiczna. Oczywiście przy założeniu, że znaleźliście sposób, by dołączyć do programu beta od Samsunga 🙂 Na ten moment nie wiemy zbyt wiele o zmianach jakie ma przynieść oprogramowanie, jednak nie nastawiałbym się na szereg nowych funkcji. Raczej spodziewajcie się szeroko rozumianej optymalizacji.

Przypomnijmy tu pokrótce, że telefon ma na wyposażeniu 6,3-calowy ekran Dynamic AMOLED, który pracuje w rozdzielczości Full HD+. Procesor, który napędza urządzenie, to Exynos 9825. Nie zabrakło też 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB na dane użytkownika. Aparat główny, to zestaw 12 Mpix (f/1.5) + 16 Mpix szeroki kąt + 12 Mpix moduł z OIS i światłem f/2.1. Urządzenie legitymuje się akumulatorem o pojemności 3500 mAh i debiutowało z Androidem 9 Pie.

Niejako dla zasady dopowiem tu, że testując One UI 2.0 dostajecie betę Androida 10, bowiem właśnie na tym sofcie pracuje nakładka. Przynajmniej na ten moment. Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście, czy jest ona dla Was dostępna, do polecam pogrzebać w aplikacji Samsung Members. Nie wiadomo, kiedy oprogramowanie wyjdzie z fazy beta i aktualizacja będzie finalnie dostępna dla wszystkich posiadaczy smartfona.

źródło: gsmarena