Samsung Galaxy Note 9 dostaje aktualizację aparatu

Samsung Galaxy Note 9 dostaje aktualizację aparatu

Samsung Galaxy Note 9 to wciąż najwyżej klasyfikowany Notatnik producenta. Premiery Note’a 10 spodziewamy się dopiero za kilka miesięcy. Producent oczywiście pamięta o swoim urządzeniu, dodając właśnie aktualizację, która może ucieszyć wielu posiadaczy dziewiątego Note’a.


Tryb nocny i aparat wysuwają się na pierwszy plan

Nowa wersja oprogramowania została – póki co – udostępniona tylko na kilku rynkach. Nie bądźcie więc zdziwieni, jeśli Wasze smartfony jeszcze nie widzą aktualizacji. W gronie zadowolonych z aktualizacji użytkowników można wskazać choćby na Niemców. Wróćmy jednak do nowości, jakie przynosi soft. Producent oferuje możliwość zwiększenia pola w kamerze selfie z 68 do 80 stopni. To użyteczna funkcja, która znacząco przysłuży się jakości Waszych autoportretów.

Producent dodał też harmonogram włączania trybu nocnego. To kolejna z użytecznych nowości, która pomoże Wam nie tylko dbać o Wasz wzrok, ale też zaoszczędzi nieco pojemności akumulatora. Do tego dochodzą nam szeroko rozumiane procesy optymalizacyjne, które mają sprawić, że Samsung Galaxy Note 9 będzie działał jeszcze lepiej. Aktualizacja jest oznaczona przez producenta jako N960FXXU2CSDE i waży ona 518 MB.

Zobacz też: Recenzja Samsunga Galaxy Note 9

Wydaje się, że zmiany, które proponują Koreańczycy są całkiem sensownym wyborem. Tryb nocny zaskarbił sobie sympatię wielu użytkowników smartfonów, a dodanie szerszego pola w kamerze selfie to przykład na to, że można z zaimplementowanej matrycy wycisnąć jeszcze więcej. Czekam jednak na pewną nowość, której – póki co – producent nie zaimplementował. Chodzi o tryb nocny dla głównego oczka aparatu. Note 9 ma dobry aparat główny, który aż prosi się o dodanie tego typu rozwiązania.

źródło: SamMobile

zdjęcie główne: Samsung Galaxy Note 9, fot: własne