Wycieka grafika Samsunga Galaxy Note 9. W centrum uwagi…rysik

Wycieka grafika Samsunga Galaxy Note 9. W centrum uwagi…rysik

Premiera dziewiątego Notatnika od Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Nie powinno więc dziwić, że z każdym kolejnym tygodniem coraz to więcej plotek zdoła wyciec do sieci. Na dobry początek – oficjalne rendery urządzenia.


Nowy rysik, ale urządzenie nie szokuje designem

Na początku należy poinformować Was o tym, że render wyciekł do sieci za sprawą niezawodnego Evana Blassa. Można więc w ciemno założyć, że grafika przedstawia dokładnie ten produkt, który za jakiś czas będzie można zobaczyć na wystawach w sklepach z elektroniką użytkową. Zwraca uwagę dość ciekawy, charakterystyczny rysik. Samsung zdecydował się na użycie dość ciekawej puli barw, która na pewno wyszła temu elementowi urządzenia jak najbardziej na dobre.

Rzekomy render Samsunga Galaxy Note 9 /Fot od: Evan Blass

Czujne oko dostrzeże też nowe ulokowanie skanera linii papilarnych. Wprawdzie nie jest to moduł zintegrowany z wyświetlaczem, ale jego przeniesienie do środka tylnej ściany obudowy to na pewno krok, który doceni wielu użytkowników. Możecie dostrzec też, że dioda doświetlająca zdaje się być ulokowana nieco bliżej czujników biometrycznych oraz podwójnego modułu aparatu głównego, a oczka aparatów są względem siebie niesymetryczne.

Na froncie natomiast, zmian jak na lekarstwo. Kończąc, przypomnę Wam pokrótce te elementy specyfikacji technicznej smartfona, które wydają się być niemal pewne. Sercem konstrukcji będzie Snapdragon 845 zamiennie z Exynosem 9810. Mówi się o 6 lub nawet 8 GB pamięci RAM, a wyświetlacz to 6,4-calowy SuperAMOLED z charakterystycznymi, lekko zagiętymi ramkami bocznymi. Bateria może zaś zaoferować nawet 4000 mAh.

źródło: Evan Blass (Twitter), gsmarena.com

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Note 8

 

 

 

 

Z przodu Note9 jest praktycznie nie do odróżnienia od swojego poprzednika. Nowe zdjęcia z telefonu na żywo, które można zobaczyć powyżej, zgadzają się z tą oceną. Wewnątrz powinien zapakować Snapdragon 845 lub Exynos 9810, sparowany z 6 lub 8 GB pamięci RAM. Wyświetlany będzie 6,4-calowy zakrzywiony Super AMOLED, a konfiguracja podwójnej kamery tylnej powinna być bardzo podobna, jeśli nie identyczna, do tej z S9 +. Note9 ma mieć 3,850 lub nawet 4000 mAh baterii.