Samsung Galaxy Note 9 w białej wersji kolorystycznej? Czemu nie…

Samsung Galaxy Note 9 w białej wersji kolorystycznej? Czemu nie…

Samsung Galaxy Note 9 został przyjęty przez rynek bardzo ciepło. Nasza recenzja również potwierdza, że jest to urządzenie z najwyższej półki. Samsung zdaje się zdawać sobie z tego sprawę i umiejętnie próbuje przypomnieć nam o smartfonie.


A gdyby tak nowością był kolor?

Plotka pochodzi od Evana Blassa, który nie zwykł mylić się często w kwestii branżowych plotek. Już ten fakt daje Note’owi 9 całkiem spore szanse na debiut. Warto zauważyć, że nie jest to pierwsze podejście Samsunga do białego notatnika, bowiem rok temu, z okazji zimowych igrzysk olimpijskich, można było nabyć limitowaną edycję Samsunga Galaxy Note 8.

Głównym wyróżnikiem, które w pewnym sensie zdawało się przyświecać producentowi musiało być hasło „więcej bieli”. Chodzi o białą obudowę aparatu fotograficznego. Przed rokiem, kupując Note’a 8 „Winter Edition”, ten element obudowy stale i niezmiennie pozostawał czarny. Wypada też zauważyć, że producent pokusił się o bajecznie wyglądający, biały skaner linii papilarnych.

Ciekawi mnie, czy i kiedy Note 9 w nowej wersji kolorystycznej ujrzy światło dzienne. O wiele ciekawiej rysuje się jednak kwestia potencjalnej wyceny urządzenia. Mam nadzieję, że Samsung nie zdecyduje się na podwyższenie ceny względem już obecnych na rynku wersji kolorystycznych Note’a 9. Jeśli tak się stanie, nie będę zdziwiony, jeśli słupki sprzedażowe pójdą nieco w górę. Telefon w tej wersji wygląda po prostu cudnie.

źródło: Evan Blass na Twitterze

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Note 9 (fot: własne)