Samsung Galaxy S10 z uaktualnieniem, które poprawia działanie ładowania zwrotnego

Samsung Galaxy S10 z uaktualnieniem, które poprawia działanie ładowania zwrotnego

Rodzina Galaxy S10 zadebiutowała niedawno. Telefon można już kupić w sklepach, a jedną z nowości, które firmował producent jest możliwość ładowania zwrotnego, dzięki któremu z wykorzystaniem es-dziesiątki można naładować inne urządzenia. Najnowsze uaktualnienie wprowadza w działaniu tego trybu kilka usprawnień.


Ładowanie bezprzewodowe to nie wszystko

Aktualizacja została oznaczona jako G970FXXU1ASC8, G973FXXU1ASC8 i G975FXXU1ASC8. Kolejno dla Galaxy S10e, S10 i S10+. Co ważne, łatka jest już dystrybuowana w Europie. Użytkownicy z Niemiec oraz Wielkiej Brytanii potwierdzają możliwość instalacji oprogramowania. Oznacza to, że uaktualnienie już niebawem powinno trafić na kolejne rynki, w tym do Polski. Nowe uaktualnienie przynosi też świeże zabezpieczenia z marca tego roku.

Wydaje się, że największą nowością, którą przynosi nowy soft jest usprawnienie działania ładowania bezprzewodowego. Producent nie podaje tutaj żadnych konkretów, jednak wydaje się, że po zaktualizowaniu smartfona cała procedura powinna dokonywać się nieco szybciej. Producent przemycił też szeroko rozumiane usprawnienia optymalizacyjne, które powinny sprawić, że Wasze Galaktyki będą działać jeszcze szybciej.

Samsung w ostatnim czasie coraz lepiej radzi sobie z polityką aktualizacji. W zasadzie wszystkie ex-flagowe urządzenia z oficjalnej dystrybucji dostały już nowe łatki zabezpieczeń. Co może cieszyć użytkowników starszego Galaxy S8, nawet ten telefon został niedawno zaktualizowany. Pozostaje mieć nadzieję, że producent z Korei Południowej utrzyma tempo i niebawem poszerzy zakres aktualizacji na półkę średnią i niższą.

źródło: SamMobile