Samsung stworzy smartfon z metalową obudową?

Samsung stworzy smartfon z metalową obudową?

W sieci pojawiła się właśnie nowa plotka. Samsung rzekomo pracuje nad nowym urządzeniem, które będzie posiadało metalową obudowę. Wypada zauważyć, że u Samsunga ten news rośnie do rangi całkiem sporego wydarzenia. Nie od dziś wiadomo, że producent o wiele bardziej upodobał sobie obudowy bazujące na szkle.


Samsung M20: metal, podwójna optyka główna i audio jack?

Rodzina M, to dość nowa sprawa. Zgodnie z informacjami serwisu 91Mobilesproducent jest już w trakcie produkcji urządzenia. Zgodnie z – niezbyt wyraźnymi – zdjęciami, spodziewamy się zastosowania pionowego modułu aparatu głównego oraz ulokowanego w jej sąsiedztwie skanera linii papilarnych. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, ekran ma posiadać wcięcie w kształcie łezki.

Wielu z Was zapewne doceni producenta za zachowanie portu słuchawkowego. To coraz to rzadziej praktykowana polityka, tym większe brawa należą się Samsungowi za nie podążanie za konkurencją. W chwili obecnej urządzenie często pojawia się w kontekście rynku indyjskiego. Oznacza to, że na dobrą sprawę nie wiemy, czy urządzenie trafi do Europy. 

Rzekomy Samsung Galaxy M20 /fot za: 91Mobiles

Rzekoma specyfikacja techniczna sugeruje, aby klasyfikować smartfon jako średniaka. Trudno bowiem inaczej rozpatrywać zastosowanie 3 GB pamięci RAM, 6-calowego ekranu AMOLED oraz akumulatora o pojemności 3300 mAh. W chwili obecnej nie znamy wielu szczegółów związanych ze specyfikacją aparatu głównego. Warto natomiast zakończyć ten wpis informacją o rzekomej dacie premiery urządzenia. Ta ma odbyć się już wkrótce, bo 22 stycznia.

źródło: 91Mobiles.com

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy J3 2017 (fot: własne)