Sony aktualizuje. Posiadacze XZ1, XZ1 Compact i XZ Premium z nowymi łatkami

Sony aktualizuje. Posiadacze XZ1, XZ1 Compact i XZ Premium z nowymi łatkami

Sony po raz kolejny nie zawodzi. Japończycy właśnie ruszyli z aktualizacją swoich urządzeń. Zmian wprawdzie nie ma zbyt wiele, jednak jestem pewien, że wielu z Was spojrzy na nowe łatki bezpieczeństwa ciepłym wzrokiem.


W kalendarzu lipiec, więc nowe poprawki muszą być

Sony znów aktualizuje swoje urządzenia jako jedna z pierwszych firm. W sumie, tego typu informacje to w dużej mierze już rutyna, jednak mając na uwadze relatywnie dużą popularność Xperii XZ1, mniejszej wersji z dopiskiem Compact, jak i starszej Xperii XZ Premium, wypada napisać o kolejnej aktualizacji systemowej.

Producent oznaczył ją jako 47.1.A.12.235. Aktualizacja dotyczy wszystkich wersji smartfonów, wliczając w to urządzenia DualSIM. W chwili obecnej zmiany można podsumować dość krótko: poza łatkami bezpieczeństwa z lipca i optymalizacją oprogramowania, nie ma żadnych nowości, żadnych wielkich zmian.

Fot: XperiaBlog.net

Warto natomiast odnotować, że część użytkowników zauważa progres w długości pracy smartfona na jednym cyklu ładowania, a kilka osób w komentarzach na stronie XperiaBlog.net dostrzega też niewielki wzrost szybkości pracy w działaniu launchera od Sony. Najwyraźniej firma z Kraju Kwitnącej Wiśni pod przykrywką niedużej aktualizacji potrafi przemycić kilka odczuwalnych zmian. Brawo, Sony.

źródło: XperiaBlog.net

zdjęcie główne z: Pixabay