Sony obniża ceny smartfonów. Można sporo zaoszczędzić

Sony obniża ceny smartfonów. Można sporo zaoszczędzić

Urządzenia od Sony – w mojej subiektywnej opinii – najlepiej charakteryzuje jedno słowo: rzetelne. Są to urządzenia, które mają do zaoferowania całkiem sporo. Flagowce kuszą choćby świetnej jakości stereofonią oraz naprawdę dobrymi aparatami. A od niedawna także i ceną, która stopniała wraz ze śniegiem 😉


Firma podzieliła się właśnie informacją, gdzie dokładnie opisuje najnowszą promocję. Generalnie, jest to pewnego rodzaju kompendium promocji, które dotyczą urządzeń Sony. Klikając w ten link będziecie mogli szybko odnaleźć zarówno atrakcyjne przeceny, jakie firma przygotowała wspólnie z operatorami, jak i dla urządzeń, które dostępne są w sprzedaży na wolnym rynku. To spore ułatwienie, bowiem przeważnie poszukiwania musieliśmy przeprowadzać na własną rękę. A tu proszę, firma zebrała za nas wszystko w jednym miejscu – świetna sprawa.

Najciekawiej rysują się jednak odświeżone ceny smartfonów w sprzedaży sklepowej:

Bez dwóch zdań wyceny kuszą. Szczególnie polecam Wam rozważyć Xperię XZ3 oraz XZ2 Premium. Są to świetne, a zarazem bardzo wydajne urządzenia, które spokojnie mogą rywalizować z większością urządzeń innych firm, jakie odnajdziemy na rynku. Nie zabrakło świetnej jakości wykonania, ekranu OLED (w XZ3-jce) oraz topowych głośników stereo. Oczywiście całość zamyka bardzo wydajna specyfikacja techniczna oraz legendarna w świecie Sony optymalizacja oprogramowania.

Bez dwóch zdań warto zastanowić się nad tym, czy smartfon, którego szukamy nie powinien mieć logo Sony. Zwłaszcza teraz, po obniżce cen.

źródło: informacja prasowa

na zdjęciu głównym: Sony Xperia XZ3, fot: producenta